Sprzedam zestaw Denon

mrosi

New member
Cóż…

Przyszedł czas na zbycie mojego zestawu stereo. Przedmiotami sprzedaży są:

Amplituner - Denon DRA-700AE
Odtwarzacz CD - Denon DCD-700AE
Tuner - Denon TU-1500AE,
Wzmacniacz - Denon PMA-700AE (uszkodzona jedna końcówka mocy).
Wszystkie klocki w kolorze srebrnym.

Co do pierwszych trzech elementów - w pełni sprawne, idealny stan techniczny i wizualny. Jestem pedantem, żeby nie użyć dosadniejszego określenia, więc sprzęt jest zadbany. Nie jestem handlarzem, cały sprzęt był użytkowany w domu. Padł wzmacniacz PMA, więc kupiłem amplituner DRA. Teraz wymieniam sprzęt na nowy, więc czas znaleźć dom dla tych klocków… :slight_smile:

Wzmacniacz PMA-700AE - uszkodzona końcówka mocy. Tak przynajmniej określił to szwagier elektronik - pali jeden z bezpieczników, a to ponoć ewidentna oznaka padniętej końcówki. Pod względem wizualnym stan idealny.

Odtwarzacz CD, Tuner i Wzmacniacz z oryginalnymi pilotami. Mam też instrukcje obsługi, choć nie wszystkie. To akurat najmniejszy problem, bo są dostępne on-line.

Ceny:
Denon DRA-700AE - 700 PLN
Denon DCD-700AE - 500 PLN
Denon TU-1500AE - 300 PLN
Denon PMA-700AE - 200 PLN

Ceny do niewielkiej negocjacji, zresztą podobnie jak koszty wysyłki. Nie mam oryginalnych opakowań, więc kupujący musi liczyć się z ryzykiem związanym z ewentualnymi urazami w trakcie dostawy. W przypadku wysyłki postaram się zapakować sprzęt bezpiecznie, najlepiej jak będę mógł, jednak licho i firmy kurierskie nie śpią… :wink:

Ewentualnie, można ponegocjować kwestię dowozu, spotkania się w połowie drogi, etc. Mieszkam w Bydgoszczy, to nie tajemnica, więc to (prawie) środek kraju… :wink:

Zdjęcia zrobię jutro, więc jeżeli ktoś będzie zainteresowany, prześlę na maila, bo nie wiem jaki jest czas edycji postów.

Zapraszam - kontakt na PW
 

mrosi

New member
Obiecane zdjęcia. Jakość słaba, jednak w razie co dysponuję wersją NEF zdjęć, do przesłania na maila.

Denon_DRA-700AE_01.jpg Denon_DRA-700AE_02.jpg Denon_DRA-700AE_03.jpg Denon_DCD-700AE_02.jpg Denon_DCD-700AE_03.jpg Denon_DCD-700AE_04.jpg Denon_TU-1500AE_01.jpg Denon_TU-1500AE_02.jpg Denon_TU-1500AE_03.jpg Denon_TU-1500AE_04.jpg
 
Ostatnia edycja:

mrosi

New member
W przypadku zakupu zestawu DRA + DCD, cena za całość 1100 PLN.

Ewentualnie gdyby ktoś chciał miał i chciał sprzedać, albo rozliczyć się sprzętem, poszukuję czarnego tunera Denon TU-1500AE, TU-1800DAB (nie DAB+) lub ewentualnie odtwarzacza sieciowego DNP-720/730AE.
 
Do góry