Wymiana/sprzedaż filmów blu ray

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chętnie zamienię się na jakieś inne filmy. Możliwa zamiana pojedynczo, bądź zbiorczo. Możliwa też sprzedaż (aczkolwiek wolałbym się wymienić). Wszystkie filmy z lektorem i napisami PL. Płyty i pudełka w stanie bdb, większość kupiona jako nowe, na kilka się kiedyś wymieniłem.
Propozycje proszę śmiało składać :)

 

Tvmania

New member
Bez reklam
Zochu91 jaki byś na początek zaproponował chce sprawdzić bose 700 soundbar + sub ale bez tylnich satelitek. I czy mój ps4 to wiem odczyta filmy ale czy będzie dźwięk DTS?
Zaznaczę ze ps4 mam podpięte pod hdmi a soundbar pod tv optycznym.

Jaka cena za giganci ze stali?
Jestem Bogiem?
 
Ostatnia edycja:

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tych dostępnych tutaj to dobrą pozycją jest Epicentrum.
PS4 przy ustawionym wyjściu na HDMI passtrhrough wypuści Ci nawet i Atmos. Bez problemu pójdzie DD/DTS
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ps4 mam podłączone pod tv ale soundbar mam do tv po optyku.
Jaka cena za
Giganci ze stali
Jestem Bogiem dla członka forum?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Epicentrum to obowiązkowa pozycja!
Audio tutaj wymiata, bez względu do czego będziemy porównywać.
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mnie już się przejadła, bo ileż można ten film oglądać :D Płyta odpalana była ostatnio może ze 2 lata temu.
Poza tym brytyjskie wydanie przełęczy ocalonych w Atmosie i tak zamiata Epicentrum gdy chcę pokazać możliwości KD :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie o filmie pisze, a o audio.
Epicentrum ma specyficzną ścieżkę, bez strzałów, granatów, wybuchów, dżwięków laserów, latających statków kosmicznych i innych cudów - bo takich filmów też mam całą listę, w Epicentrum rozchodzi się o wiatr i przejścia.
Nie ma tego zbyt wiele w filmach i to odmienne wrażenia odsłuchowe odreszty pozycji.
Ja audio dzielę na kategorie i Epicentrum w swojej, to czołówka wrażeń.
Do strzałów, wybuchów, mam też swoją listę. Podobnie jak z każdą kategorią ; )
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie o filmie pisze, a o audio.
Epicentrum ma specyficzną ścieżkę, bez strzałów, granatów, wybuchów, dżwięków laserów, latających statków kosmicznych i innych cudów - bo takich filmów też mam całą listę, w Epicentrum rozchodzi się o wiatr i przejścia.
Nie ma tego zbyt wiele w filmach i to odmienne wrażenia odsłuchowe odreszty pozycji.
Ja audio dzielę na kategorie i Epicentrum w swojej, to czołówka wrażeń.
Do strzałów, wybuchów, mam też swoją listę. Podobnie jak z każdą kategorią ; )

Polecam scenę burzy piaskowej z Dubaju w M:I Ghost Protocol - też jest rewelacja, kojarzysz?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie kojarzę teraz, ale sprawdzę.
Za to w MI jest kozakcka scena audio z pościgiem (ta z BMW i motorami), z samochodowych dżwięków pierwsze liga, to również otwarcie filmu w James Bond, te wpadający nagle ryk auta wymiata. Robi wrażenie na wszystkich.
Sporo jest różnych dobrych scen audio, mam składanki ; )
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Zamówiłem jestem bogiem i giganci ze stali zobaczymy co bose potrafi odpale to przez ps4 a sb mam podłączony optykiem do tv da rade?
Musze dokupić tylnie satelitki
 

zochu91

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dochodzą 3 pozycje:
- Dystrykt 9
- Traffic
- Kingsman Tajne Służby

Dystrykt posiada małą rysę na płycie, która powoduje, że film gdzieś w połowie przeskakuje o kilkanaście sekund, ale da się go bez problemu obejrzeć. Ostatnio oglądałem go ze 3 lata temu więc nie pamiętam gdzie to było. Piszę, żeby nie było potem niedomówień. Reszta ok. Kingsman odpalony raz.

 
Do góry