Klipsch RP-260F lub set 5.1

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam.
Jak w tytule sprzedam same fronty Klipsch RP-260F lub cały set 5.1 z sygnatury.
Całość w stanie sklepowym/idealnym tylko już wszystko wygrzane.
Pełen komplet z dokumentami, gwarancja na 5 lat (do końca 2022r), kartonami, kolcami etc.
Wpadłem na szalony pomysł zamienić wszystko na stereo tylko 1-2 półki wyżej
Wszelkie informacje na PW.
Możliwość odsłuchu i dowozu
 

ikar1975

Active member
Bez reklam
A co sie tak obruszasz,to zart do goscia ktory pyta o centrala,ale widze Ataszek ze kulawo z poczuciem humoru.Pzdr
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Wracamy do tematu sprzedaży - dochodzi do tego również świetny w KD RZ810 - można zakupić cały zestaw i cieszyć się z kina :lol:
Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę pisać na priv.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Jednak tylko stereo mnie interesuje i trochę w innym kierunku dźwiękowym ;-) - czasu brak na filmy a zakup wzmaka i CD uświadomiły mi różnice w jakości przekazu - ale spokojnie nic na siłę :eek:k:
Może kiedyś kino wróci do mnie ?
 

tomulus

New member
Jednak tylko stereo mnie interesuje i trochę w innym kierunku dźwiękowym ;-) - czasu brak na filmy a zakup wzmaka i CD uświadomiły mi różnice w jakości przekazu - ale spokojnie nic na siłę :eek:k:
Może kiedyś kino wróci do mnie ?

Jak pójdziesz w dobry sprzęt pod cd/wzm. to już nie wrócisz do KD ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak faktycznie nie ogląda filmów, a chce innego brzmienia, to ok.
Ja akurat lubię brzmienie stereo w Klipschach w moich ulubionych gatunkach i wiem na czym się świetnie sprawdzają, jest wzmak i cd, więc jest stereo i kd w zależności czego chcemy, ale rezygnować z KD? Życzę powodzenia ; )
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Ataszek chce iść w stereo po prostu. "Inna jakość przekazu" to pojęcie względne, natomiast może kiedyś wróci do kina i da się to połączyć.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Dla chętnych na sprzedaż fronty RP-260F
Cena za cały komplet z gwarancją do 2022r. to 2600zł
Mogę dowieźć cały komplet.
Resztę zostawiam do negocjacji.
 
Do góry