Denon AVR-X6400H NOWY! Czarny 6 tys. PLN

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Sprzedam Nowy! Denon AVR-X6400H, kolor czarny.
Cena 6000 tys. PLN
Sprzęt jest sklepowy, nienaprawiany, nie pochodzi ze zwrotów, kradzieży, itp.
Nie posiada papierów. Stąd cena. Celowo nawet go nieodpakowuję. Odpakowanie komisyjne podczas odbioru :)
Jest to prezent.
Pytania proszę na PW.
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Odpowiadając na pytania;
jest to prezent od pewnej firmy w ramach podziękowania, faktura w firmie, nie do wyciągnięcia. 1-2 razy w roku dostaję takie prezenty ;)
Daję gwarancję rozruchową. W razie kłopotów zwracam kasę.
Tak jak pisałem wcześniej, sprzęt nawet nieodpakowany.
Odbiór wyłącznie osobisty i wtedy razem odpakowujemy ;)
Ci, ktorzy mnie znaja, wiedzą że nie ma ryzyka.
Tego typu sprzęty sie nie psują. Sam od lat nabywam używki z drugiej ręki i nie miałem ani jednej awarii.
Natomiast to jest dziewicza, niewygrzana nówka.
Gdybym szukał ampli do 6 tys, np. AVR4400 to wolałbym w tej cenie AVR6400.
 
Ostatnia edycja:

bratt

Klub HDTV.com.pl
VIP
... kurcze a może kolega jest bezdomny... z chęcią przytulę takiego Denonka.. :)
Proszę o odblokowanie możliwości odbierania PW
Pzdr
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatni dzień.
Wszscy się boją? Istane jaja. Używki się kupuje po kilku latach bez papierów w gorszych pieniądzach, a nówki nikt nie chce? 60% ceny nowego.
Szok. Gdybym napisał, że używka poszedłby po kilku dniach :D
No problem, wymienię na inny prezent.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Haha.... Ty juz sam ze soba gadasz.

Wakacje sa, nikt o kinie je mysli xD

Albo boja sie ze kradziony hehe.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
No to na co czekacie? :D
Wiecie, że cena wypasiona, tak jak sprzet.
Jeszcze raz:
Sprzet ze sklepu, nie kradzinony, nie z serwisu, nawet nie z wystawy. Nówka sztuka.


Nie ma ryzyka. Sprawdzamy u mnie od A do Z.
Jesli coś nie gra, nikt nic nie płaci.
Jest to prezent, ale za określoną wysokość, dlatgo nie mogę juz niżej zejść.

Szkoda nie wykorzystać. Jesli do jutra nie sprzedam, oddaję go i otrzymam kase w innej postaci, ale takiej okazji drugi raz nie będzie
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Drodzy użytkownicy:
Jestem poważnym człowiekiem i dlatego proszę tylko o poważne oferty.
Piszę tak, gdyż dostaję oferty typu "2 tys.", lub "wyślij towar, a potem płatność".
Zawsze się zastanawiam, czy takim żartownisiom, nie szkoda czasu na taką twórczość?
Nie jestem instytucją charytatywną, ani naiwniakiem i nie daję sie naciągaczom.
Dlatego zapraszam po odbiór sprzętu osobiście. Niedowiarki niech nie wierzą. Nie ma możliwośći wysyłki. Sprawdzenie u mnie.
Deklarujesz kupno? Super, umawiamy sie na drugi dzień i przyjeżdżasz. Decydujesz się albo nie.
Jeśli nie chcesz kupić, szkoda czasu obu stron. To nie targowisko, lombard czy lumex. Nie pisz, że weźmiesz na raty. Chcesz kupić za miesiąc? OK. Daj mi jakąś pewność, ze się zjawisz. Wpłać zaliczkę i przyjedziesz za miesiąc. Nie zdecydujesz się, OK, zaliczkę zwrócę, ale nie licz na moją naiwość, że na "słowo" przytrzymam sprzęt miesiąc.
To poważny sprzęt dla poważnych ludzi, a ja jestem poważnym człowiekiem i takich właśnie cenię.

Przepraszam pozostałych forumowiczów za takie wywody, ale przedstawiłem Wam właśnie streszczenie ofert, jakie dostaję od kilku dni.
Ręce opadają :)


Tym, kótrzy się wahają zwracam też uwagę, że mogę udzielić gwarancji rozruchowej, ale potrafię się zabezpieczyć, więc Tym, którym sie wydaje, że wezmą sobie sprzęt na miesiąc do domu, potem oddadzą, bo sie rozmyślili, lub rzekomo coś nie działa, to to nie przejdzie ;)
 
Ostatnia edycja:

(Cy)Gorg

New member
Bez reklam
Jak okazja (i wszystko na to wskazuje), wystawiasz na allegro i po sprawie, zejdzie zanim skończysz pisać anons. A tu, tym których stać, pewnie lepiej dołożyć te 3k (z hakiem) i mieć pełną gwarancję. Czas też nie szczególny na zakupy większego kalibru.
 
Do góry