Denon AVR-X6400H NOWY! Czarny 6 tys. PLN

firestorm7

Well-known member
Bez reklam
Ogłoszenie „wisi” na OLXie.

Co do X6400H. To sprzęt dla koneserów, tym bardziej przy tej cenie, którzy potrafiliby go wykorzystać. Ja sam bym go chętnie „łyknął” gdyby nie fakt zaistnienia X8500H, który jest dla mnie, na chwilę obecną, docelowy. Chyba, że… http://www.hdtv.com.pl/forum/1470836-post1472.html ;-)
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wiem wiem, spokojnie.
Na Allegro zawsze można wystawić, ale jesli kogoś stać na kilkaset zł dodatkowej prowizji - nie ma sprawy.
Co do dopłaty 3 tys za papiery.
Prosty rachunek. 5400 płus ewentualna najdorższa naprawa i tak jesteś sporo do przodu nawet po dobrym rabacie z papierami.
Jesli ktoś chce taki sprzęt ze sklepu - nie ma problemu.
Natomiast, jesli ktoś szuka sprzetu w cenie ok. 5 tys, to w tej cenie może mieć o dwie klasy wyżej. Ja widze to tak.
Na szczescie mam wolny rynek ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Żenada, ludzie kupują trupy zza granicy wierząc jakimś dzbanom w piękne gadki. Sprzęt nowy za cenę trupa nie ma wzięcia. Polska zeszła na psy.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jakoś tak się stało, że akurat 2 dni temu miałem kolejne, aż trzy oferty, tym razem od poważnych ludzi. Kto pierwszy ten lepszy, ale dziękuję wszystkim zainteresowanym. Może będę miał jeszcze takie prezenty, ale nie prędko, lecz nie jestem w stanie przewidzieć co to będzie.
 
Do góry