Sprzedam Amplituner Onkyo TX-NR656

bajtuss

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam. Chciał bym sprzedać amplituner Onkyo TX-NR656 kupiony w RTV EURO AGD dnia 05-02-2017 więc ciągle na gwarancji. Stan BDB, brak śladów użytkowania pilot posiada normalne ślady użytkowania oceniam na -BDB w pełni sprawny nie uszkodzony ani nic używany głównie do zmiany źródła przygłaszane było z pilota TV. Oczywiście pełny komplet wszystkie anteny mikrofon do ustawienia itp wszystko to co było oryginalnie w zestawie. Do zestawu oczywiście dokładam wszystkie dokumenty fakturę/paragon łącznie z gwarancją instrukcje itp. Przy podłączaniu wtyków bananowych zostały wyjęte z gniazd zaślepki jednak mam je schowane i będą założone. ;]



Cena jaka mnie interesuje to ~1350zł ale jestem otwarty na propozycje. Dla chętnych mogę podesłać zdjęcia. Mogę również wystawić na allegro, olx według życzeń. Odbiór osobisty mile widziany, ewentualna wysyłka kurierska ubezpieczona w cenie odpowiednio zabezpieczona i w oryginalnym kartonie. Po 21 czerwca możliwość dowozu do 80km od Nowego Sącza(Małopolska) ,żeby zainteresowany mógł sam wszystko przetestować ;]

Propozycje i pytania tutaj lub na priv


Z braku czasu ponieważ urlop mam od 22 Czerwca to nie wystawiałem amplitunera na żadnym portalu aukcyjnym jeszcze.
 
Do góry