Sony 65XE9005 Gwarancja.

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Mam do sprzedania XE9005 zakupiony w Sony Center , gwarancja jeszcze ponad rok . TV nigdy nie naprawiany , bez jakichkolwiek ukrytych wad , rys , otarć . Oczywiście dokumenty , wyposażenie oraz orginalne opakowanie w komplecie, odbiór osobisty. Więcej informacji o oferowanym Xe9005 oraz cenie podam poprzez wiadomości email .
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jeszcze do końca nie mam faworyta muszę iść w IPS , 75'' kusi bardzo ale po zmianie lokalu na mniejszy chyba będę musiał odpuścić ...
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
No nie do przyszłego roku nie będę czekał , a ten LG jest jednym z TV które sa w moim zainteresowaniu. Dobrze by było żeby jakieś rzetelne testy się pojawiły tego SK950 .
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

No nie do przyszłego roku nie będę czekał , a ten LG jest jednym z TV które sa w moim zainteresowaniu. Dobrze by było żeby jakieś rzetelne testy się pojawiły tego SK950 .

A czemu sprzedajesz SONY ? Co Ci w nim nie leży ? Jak na VA dobrze sobie daje radę
z kątami , czy przeszkadza Ci wadliwa obróbka ruchu ?
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Właśnie po zmianach mieszkaniowych Katy oglądania muszą być większe tym bardziej że zbliża się Czerwiec i teraz mam dużo jaśniejszy pokoik. Poza tym nic mi nie przeszkadza tym bardziej że mam do niego podłączonego ICU100 4K.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Zamiast zaśmiecać wątek przeczytaj regulamin a jeżeli byś był zainteresowany to byś te parę słów napisał na pocztę.

Proszę Moderatora o usunięcie postów z mojego tematu oczywiście oprócz ogłoszenia.
 

Beno111

New member
Zamiast zaśmiecać wątek przeczytaj regulamin a jeżeli byś był zainteresowany to byś te parę słów napisał na pocztę.

Proszę Moderatora o usunięcie postów z mojego tematu oczywiście oprócz ogłoszenia.

Tak mi przykro że Cię tak zabolało!
Jeżeli podaje ogłoszenie o sprzedaży podaje się też i cenę. i nie ,,wylatuj mi z regulaminem".
 
Do góry