Kolumny Taga Platinum v2 F-60 + C-40PR + S-40

WiTT

New member
Bez reklam
Witam serdecznie,

Mam do sprzedania zestaw kolumn TAGA Harmony z serii Platinum v2.
Sprzedaję z uwagi na zakup wyższego modelu kolumn.

O kolumnach można przeczytać sporo u nas na forum, gdzie również są i moje (dobre) oceny tego zestawu.

Po szczegóły oferty zapraszam również tutaj: OLX

Z uwagi na brak kartonów preferowany odbiór osobisty. Po uzgodnieniu mogę dostarczyć w okolicy własnym transportem.
Cena zestawu: 2500 PLN

Pozdrawiam,
Witold
 

WiTT

New member
Bez reklam
Witam, czy takie głośniki wystarczą do salonu 34m2 otwarty z jednej strony na korytarz i kuchnie?
Zapewne na taki metraż potrzebny będzie zakup również sub'a. Ciężko mi powiedzieć czy wystarczą. Amplituner/wzmacniacz już jest? Pomieszczenie puste tylko pod kino/muzykę?

W.

Wysłane z mojego HMate10Pro przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Krzyzak356

New member
Kończę budowę, mam zamiar wprowadzić się za jakieś 2 miesiące. Postanowiłem zainwestować troszkę w sprzęt nagłaśniający. Jak na razie nie mam nic (amplitunera, głośników, kabli itp.)
Dopiero zdobywam pewną wiedzę teoretyczną na temat nagłośnienia (jeszcze daleka droga). Zobaczyłem Twoje ogłoszenie poczytałem trochę na tamta tych głośników i generalnie opinie są bardzo pochlebne cena/jakość.

Sprzęt ma stać w salonie gdzie będzie kanapa stół z krzesłami i kominek.

Po przeczytaniu kilku wątków związanych z tymi głośnikami do pokoju około 30m2 zalecane byłyby F-100.

Nagłośnienie głównie byłoby używane do telewizora (podłączony laptop - seriale/filmy) 70% reszta muzyka (generalnie każdy rodzaj oprócz metalu)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Nie będę na siłę wciskał kolumn, bo nie o to w tym hobby chodzi.
Gdybyś miał już ten salon zrobiony podjechałbym z frontami byśmy sprawdzili czy Ci to wystarczy ale tak jak piszesz, jeszcze troszkę musisz wyczekać do końca budowy. Ja wiem, już człowieka swędzi by kupić, zasiąść i cieszyć kinem domowym i muzyką :)
Masz jeszcze troszkę czasu, podjedź i posłuchaj też kolumn, sam też ocenisz jak głośno potrzebujesz aby w pomieszczeniu było, każdy ma inną tolerancję. No i załóż swój wątek poszukiwacza, na pewno chłopaki doradzą :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Nowa cena: 2400 PLN [emoji846]
Zapraszam serdecznie [emoji846]

PS: możliwość nabycia amplitunera NAD T748 w zestawie z kolumnami [emoji846]

Wysłane z mojego HMate10Pro przy użyciu Tapatalka
 

WiTT

New member
Bez reklam
Nowa cena: 2300 PLN :)

Zapraszam serdecznie również do oferty amplitunera NAD T748 :)
 

WiTT

New member
Bez reklam
Centralny oraz Surround sprzedane.

Do sprzedania kolumny F-60 (para): 1600 PLN. Zapraszam również po amplituner NAD T748 :)
 
Do góry