DreamScreen - jak Ambilight Philips dla każdego tv 45'-65' HD

dawidombra

New member
Tak jak w opisie , do sprzedania zestaw DreamScreen do każdego tv HD w rozmiarze 45 - 65 ' .Jeśli ktoś chce mieć znany z TV Philips efekt aktywnego podświetlenia to właśnie jest to :) .Kilka typów tego typu urządzeń analizowałem i myślę że to jest najciekawsze , typ plug&play bez miliona przejściówek i łączenia kilku urządzeń w jedno .Do tego sterowane zewnętrzną apką . Co ważne urządzenie (to i każde tego typu zestawy) działają ,,przechwytując obraz " ze żródeł zewnętrznych podłączanych do TV przez HDMi , więc z tunera anteny DVBt wewnątrz TV ani obraz SmartTV nie działa (można wtedy podświetlać i sterować za pomocą apki telefonu - statycznie lub dynamicznie ale nie aktywnie na zasadzie ,,czytania " wyświetlanego właśnie obrazu ) No Smart tv np YT macie na konsolach zdublowane więc będzie działać , można też Chromecastowe urządzenia dopiąć i będzie , DVBT - tu myślę większość jednak korzysta z dekoderów zewnętrznych kablowych , NC+ czy Polsat więc chyba aż taka strata nie jest .

co ważne , zestaw przeznaczony do TV rozmiar 45-65' (HD - FHD nie 4K) właśnie dlatego sprzedaje bo podczas miesiąca oczekiwania zmieniłem TV na większy i 4K więc nowy zestaw już zamówiony a ten do odsprzedania .Cena taka jak w USA tyle że bez ryzyka że nie dojdzie ,cło itd a dostępne od ręki , wysyłam DPD od ręki , możliwy odbiór osobisty WWa okolice. Poniżej link do mojej aukcji z tym zestawem na allegro (numer aukcji (7073230844)



Więcej zobaczycie na filmach YT niestety nie mogę dodać linka :(
 
Do góry