Samsung 60KS7000

rees

Member
Wystawiam jeden z najlepszych telewizorów dla graczy z roku 2016 czyli 60" Samsunga serii KS7000. Sprzedaję ponieważ planuję kupić OLEDa. Sam telewizor jak widać po dokumencie sprzedaży, kupiony 27.12.2016, a więc jest na gwarancji do 27.12.2018 roku. Telewizor służy mi ostatnie 9 miesięcy głównie do grania na PS4 Pro i Xbox One S czyli 4K i HDR. Jest to zdecydowanie lepszy model niż tegoroczna seria QLED na 2017 co potwierdzają recenzje. Sam TV w doskonałym stanie, matryca bez dead / hot / stuck pixeli, bez cloudingi i bandingu - wiadomo że technologia krawędziowego LCD nie jest idealna, ale naprawdę nic nie widać. Przypadłością tego modelu jest rozklejająca się obudowa z tyłu czy właśnie wady matrycy - ten model jest perfekcyjny, przy zakupie w Saturnie testował 3 egz zanim wybrałem tego. Zresztą sprzęt można przetestować u mnie. Jako że nastawiłem się na kupno OLEDa ten LCD sprzedam graczowi który ceni sobie szybki TV - input lag jest na poziomie 21 ms również w trybie 4K i HDR. Cały komplet czyli telewizor, podstawa (dwie stópki metalowe które można zamontować w dwóch miejscach tv), oryginalny karton oraz papiery + dowód zakupu. Wieszak ścienny gratis, zważywszy że wcale nie było łatwo dobrać podkladki pod uchwyt do tv bo panel jest bardzo cienki i trzeba było uważać na śruby. Oczywiście wystawiam fakturę VAT 23%. Polecam z czystym sumieniem do grania i oglądania filmów. Swoją drogą bardzo fajne szybkie menu do obsługi multimediów , Netflix, HBO GO czy Youtube w 4k działają znakomicie. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu na maila: rszychowski@me.com lub pod nr tel na prive. Ze względu na gabaryty odbiór tylko osobisty w Warszawie, Wilanowie. TV w kartonie wejdzie do samochodu typu Outlander - osobowy sedan / hatchback odpada. Zapraszam!

PS. Nie wiem jak tu się ładuje fotki więc odsyłam od ręki kilka zdjęć na maila.


Cena: 4800 zł.
Cena do negocjacji, zapraszam!



Wymiary TV i kartonu, jak i cała specyfikacja w linku:

60" SUHD Smart TV KS7000 Seria 7 | Samsung Polska
 
Do góry