Sprzedam odtwarzacz Blu-ray Marantz UD5007

lll

New member
Sprzedam odtwarzacz Blu-ray Marantz UD5007

Moja oferta jest o tyle ciekawa, że odtwarzacz jest praktycznie nowy - od momentu zakupu został na nim obejrzany... 1 (słownie: jeden) film ("Jeździec znikąd", który oczywiście dorzucam gratis). Sprzedaję właśnie dlatego, że nie jest używany - śmiejemy się w rodzinie, że to nasza najdroższa (w sensie ceny) dekoracja. :) Zakupiony z rozpędu w momencie urządzania pokoju "kinowego", jednak ostatecznie filmy oglądamy z wykorzystaniem komputera. Dodatkowo bardzo dbam o wszelaki sprzęt - jedyny "kontakt" z odtwarzaczem to cotygodniowe delikatne odkurzanie... miotełką ze strusich piór. :) Taka przesadna dbałość przestaje być śmieszna, gdy ktoś szuka prawdziwie zadbanego sprzętu. Dodam, że został kupiony w oficjalnym salonie Marantz (Poznań, Stary Browar), w fabrycznie zapakowanym kartonie (osobiście nie kupiłbym sprzętu z wystawy, zwrotu itp.), i delikatnie przewieziony do domu.

Słowem - sprzęt w stanie sklepowym, praktycznie nie używany - bez jakichkolwiek śladów użycia, zarysowań czy zabrudzeń.

W komplecie pilot (oczywiście nie używany, przechowywany w formie zapakowanej w szufladzie, czyli bez śladów użycia), kabel zasilający, instrukcja, dokumenty zakupu, fabryczne opakowanie.

Link do opisu na stronie producenta:
https://www.marantz.pl/pl/products/...heatre&subcatid=blurayplayer&productid=ud5007

W galerii real foto.

Preferuję odbiór osobisty (Jarocin, Wielkopolskie) ze sprawdzeniem sprzętu, ale mogę podrzucić go np. do Poznania czy Kalisza, możliwa jest również przesyłka (koszt 20 zł) po przedpłacie. Oczywiście mogę wystawić sprzęt przez Allegro (ale nieco drożej, ponieważ dochodzą prowizje).

Jeśli ktoś szuka tego modelu odtwarzacza Marantza - egzemplarza w lepszym stanie raczej nie znajdzie. :)

Cena dla forumowiczów: 1 980 zł.


1zfppci.jpg


2cpujgy.jpg


2me1jxx.jpg
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wiemy wiemy i pamiętamy ten ładny pokoik :)
Cena jednak wg mnie jest sporo zawyżona.
Za dużo mniejsze pieniądze kupiłem w Polsce UD7007 z drugiej ręki, nie pisząc o tym za ile pogoniłem swojego UD5007.
To nie jest nic osobistego, zwyczajnie wydaje mi się, że ciężko będzie ci to sprzedać w tej kwocie.
Pamiętaj, że w znakomitej większości tego typu sprzęty nie mają śladów użytkowania z zewnątrz. Jeśli ktoś jest normalny, to raz postawi sprzęt i po sprawie.
Pozazdrościć nowemu nabywcy ;)
Z ciekawości, na co zmieniasz?
 

lll

New member
Siema Krzysztof! Cena wysoka, aczkolwiek sprzęt praktycznie nowy, bo nieużywany, a ciśnienia na sprzedaż nie mam - luz. No i wiadomo, że coś potargować się można. ;-) Natomiast to nie zmiana, po prostu faktycznie go nie używam, więc jeśli się trafi kupiec, to niech bierze. Blu-ray 4K mam w Xbox'ie, a tak czy inaczej oglądam praktycznie wyłącznie filmy w wersji cyfrowej przez odtwarzacz czy komputer. Pozdrawiam!
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Natomiast to nie zmiana, po prostu faktycznie go nie używam, więc jeśli się trafi kupiec, to niech bierze. Blu-ray 4K mam w Xbox'ie, a tak czy inaczej oglądam praktycznie wyłącznie filmy w wersji cyfrowej przez odtwarzacz czy komputer. Pozdrawiam!
Czyli zostaje sam ampli? Szkoda, w takim pomieszczeniu smutno mu będzie bez kolegów ;)
Jest potencjał. Coś się zmieniło w pokoju? Może wklej aktualne foto w "Naszych Zestawach". Niech inni tez zobaczą.
To jeden z ładniejszych salonów!
Krzychu, to powiadasz, że w PL kupiłeś UD7007? :D
No tak, prawdę piszę przecież.
Połowa moich sprzętów jest z eBaya itp., a połowa w kraju.
UD zakupiony w Polsce ;)
 
Ostatnia edycja:

lll

New member
Czyli zostaje sam ampli? Szkoda, w takim pomieszczeniu smutno mu będzie bez kolegów ;)

Nie no, aż taki bezduszny chyba jednak nie jestem. :) Chodzi mi po głowie NA6005, myślę, że by się dogadali.
Natomiast w pokoju nic nie zmieniłem, nadal pełni funkcję nie tylko telewizyjnego, lecz również dziennego (i czasem sypialnego), czyli słabo. Za kilka lat planuję zrobić pokój kinowy z prawdziwego zdarzenia (na pewno w oparciu o forum i Wasze rady), więc w ten nie ma nawet wielkiego sensu inwestować, skoro wiele się zmieni. :) Dziękuję za dobre słowo, pozdrawiam i powodzenia!
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Natomiast w pokoju nic nie zmieniłem, nadal pełni funkcję nie tylko telewizyjnego, lecz również dziennego (i czasem sypialnego), czyli słabo.
Dlaczego słabo? Myślę, ze znakomita większość ma "multipokoje" tylko nie tak fajnie urządzone ;)
No dobra, dość już tego chwalenia. Powodzenia!
 

ThePepe

New member
Bez reklam
Trochę dużo, kupiłem swojego za połowę tej kwoty.
Pokój faktycznie bardzo ładny :) Z NA na pewno się dogadają ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ale ten NA będzie chyba tylko na tzw. sztukę, to samo masz w ampli ;)
NA jak na jakość, którą oferuje jest stanowczo za drogi, a u Ciebie będzie dodatkowo spięty z ampli(?), chyba, że planujesz też wzmacniacz. Miałoby to większy sens.
 
Do góry