DALI ZENSOR 7 + 1 + VOCAL + DENON X2000 + klipsch r-115sw

belmondoo

New member
Witam,

na sprzedaż oferuje następujące sprzęty, które sprzedaje z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania:

1. zestaw 5.0 DALI ZENSOR 7 + 1 + VOCAL w kolorze czarnym, kupiony w polskiej oficjalnej dystrybucji pod koniec 2013 r. Zestaw w idealnym stanie, bez żadnych śladów użytkowania. Do zestawu posiadam wszystkie kartony jakie otrzymałem od sprzedawcy, dokumenty oraz standy Norstone Design Stylum o wartości 450,00 zł.

Cena za zestaw Dali - 3.800,00 zł wraz ze stendami na monitory sourround.

2. amplituner DENON X2000 w kolorze czarnym, kupiony w polskiej oficjalnej dystrybucji pod koniec 2013 r. Amplituner w idealnym stanie, nigdy nie otwierany i nie naprawiany wykorzystywany wyłącznie do oglądania filmów. Posiadam do niego oryginalny karton, cały komplet dokumentacji dawanej przez producenta oraz wszystkie akcesoria.

Cena za amplituner Denon X2000 - 900,00 zł.

3. subwoofer klipsch r-115sw - kupiony pod koniec lutego 2017 r., praktycznie nowy, bez żadnych śladów użytkowania. Posiadam do niego oryginalny karton oraz cały komplet dokumentacji dawanej przez producenta oraz wszystkie akcesoria.

Cena za suba - 2.400,00 zł i dorzucam firmowy kabel do podłączenia go do amplitunera o wartości 170,00 zł.

Odbiór sprzętów osobisty w Poznaniu. Aplituner mogę wysłać przesyłką kurierską. Możliwość obejrzenia u mnie w domu po wcześniejszym umówieniu się. Proszę pisać z ofertami - rozważę każdą ofertę, natomiast najchętniej sprzedałbym cały zestaw jednej osobie.
 
Do góry