Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

Wróć HDforum > Giełda > Sprzedam > Marantz SR7010 czarny
Odpowiedz

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Dec 2014
07-06-2017, 13:52
Domyślnie Marantz SR7010 czarny

Sprzedam amplituner Marantz SR7010 czarny, z polskiej dystrybucji, w stanie idealnym.
Uzywam go sporadycznie od 16 miesiecy. Został on zarejestrowany na moje nazwisko w celu przedłuzenia gwarancji do 5 lat. Nie wiem czy jest ona transferowalna, ale w razie czego sluze pomoca w zalatwieniu ewentualnych roszczen reklamacyjnych.
Mieszkam za granica, jednak w cenie oferuje ubezpieczona przesylke kurierska do Polski.
W komplecie oryginalne pudelko, pilot, mikrofon kalibracyjny oraz dowód nabycia (paragon fiskalny).
Sprzet wystawiony na sprzedaż gdzie indziej.
Zdjecia zalacze wieczorem.

Cena 4400 PLN lub 1050 euro
platnosc: przelew bankowy, Paypal (koszty transferu pokrywa kupujacy)

Dodatkowo na sprzedaz mam tez odtwarzacz Ultra HD 4k Samsung UBD-K8500 (2 wyjscia HDMI), wraz z filmami UHD (wybor, w tym kilka z polskimi wersjami)
Odpowiedź z Cytatem
bubafat jest online
reklama

Meldunek: Feb 2005

Klub HDTV.com.pl

08-06-2017, 20:23
Domyślnie

Z jakis wzgledow nie moge edytowac poprzedniego postu, dlatego dołaczam obrazki tutaj. Zdjecia nie sa najwyzszych lotow, bo ze starej komorki, w zlych warunkach oswietleniowych, ale nie maja one za zadania reklamowania towaru, czy ukazamnia jego stanu (amp zostal wyjety z pudelka i wstawiony na polke, dlatego poza kurzem, potencjalne slady uzytkowania mozna bedzie jedynie znalezc na pilocie, lub w okolicy gniazd HDMI).
Sprzet jest obecnie podlaczony i nie chce mi sie go rozpinac, bowiem podlaczenie go w obecnej lokalizacji nastrecza sporo trudnosci. Oczywiscie przed ewentualna wysylka sfotografuje go dobrze z kazdej strony i wysle dobrej jakosci zdjecia. Na razie prosze wierzyc mi na slowo. Zdjecia jedynie maja za zadanie udowodnic, ze jestem w posiadaniu sprzetu oraz ze kupilem go w Polsce i zarejestrowalem zgodnie z regulaminem firmy Horn, ktora udziela na ten sprzet 3 letniej gwarancji. W tym przypadku gwarancja zostala wydłuzona do 5 lat.
Amplituner obsluguje systemy Dolby Atmos, DTS:X oraz Auro 3D (Auro wymaga platnej aktualizacji) i umozliwia podpiecie 13.2 glosnikow, tj 7.2.4 +2 dodatkowych Wide Front, ktorych obsluga zniknela z amplitunerow nowszych serii. 3-cie Wyjscie HDMI, umozliwia tez latwy daisy chaining z drugim amplitunerem/procersorem, w celu wygodnej konfiguracji wiekszej ilosci glosnikow, umozliwiajacej wspolistnienie optymalnych setup-ow, realizujacych Atmos/DTS:X/DTS:NEO X/Auro3d
Sprzet nie ma zadnych wad ukrytych. Sprzedaje, bo przenosze sie do innego pomieszczenia i planuje przy okazji przebudowe systemu.
Z pytaniami zapraszam na PW.

Raf1977
Dzieki. Poprawione

Ostatnio edytowane przez bubafat ; 08-06-2017 o 21:23
Odpowiedź z Cytatem
bubafat jest online
Wspiera forum

Meldunek: Jan 2009
08-06-2017, 20:48
Domyślnie

Chyba 7.2.4 nie 7.4.2 ....
Może szczegół ale dla niektórych istotny.
Odpowiedź z Cytatem
RAF1977 jest offline
reklama

Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Jun 2006
08-06-2017, 23:15
Domyślnie

Ile ten samsung?
JVC RS400, Adeo RefGrey 135", Pioneer SC LX-901, Monitor Audio Platinum PL200, MA GXC 350, MA Gold GXFX, Paradigm Seismic 110, Oppo 105D,Sony 65S9005B, Toshiba 42YL863, , Cambridge Audio 851A, Cambridge Audio Stream Magic 6, Philips BDP 9500, Philips BDP 7500 S2, Pioneer DVR555, "N"-turbo, Onkyo A-5VL, Yamaha CDX-890, Esa Meritum 1.[/SIZE]
Sprzedam Pioneer SC LX-86.
Odpowiedź z Cytatem
robcio jest offline
Klub HDTV.com.pl

09-06-2017, 11:29
Domyślnie

Robcio. Samsunga anonsuje, gdyby ktos byl zainteresowany przy okazji zakupu amplitunera. Indywiduualnie wysylac sie go nie oplaca, bo wysylka kosztuje 50 euro. Co innego gdyby ktos chcial kupic lokalnie, tj w Irlandii albo mial swojego kuriera. Z 10 czy 20 plytkami UHD. zaoszczedzibly sporo.
Odpowiedź z Cytatem
bubafat jest online
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Jun 2005
09-06-2017, 15:32
Domyślnie

W specyfikacji na stronie marantz.pl jest napisane że ten amplituner ma 9 wzmacniaczy.
W jaki sposób da się uzyskać 7.2.4 bez dodatkowego wzmacniacza stereo albo dwóch końcówek mocy?
Odpowiedź z Cytatem
salat jest offline
Klub HDTV.com.pl

09-06-2017, 18:49
Domyślnie

A gdzie przeczytales, ze mozna napedzac 11, czy 13 glosnikow bez dodatkowych koncowek? Ja tego nie napisalem. To jest portal fachowy i ogloszenie dla wiedzacych czego chca, a nie leszczy. Ktos kto szuka SR7010, wie, ze ma on tylko 9 koncowek. Mam nadzieje, ze nikt nie oczekuje ode mnie tlumaczenia, po co amplituner ma 13 terminali, skoro jednoczesnie moze sterowac tylko 11, a napedzac tylko 9

Ostatnio edytowane przez bubafat ; 09-06-2017 o 18:55
Odpowiedź z Cytatem
bubafat jest online
reklama

Odpowiedz

Tagi
czarny, maranz, sprzedam, sr7010

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania