Onkyo RZ810 czarna mamba :)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak w temacie, czarne wypieszczone pachnące nowością RZ810 ; )
Kupione w styczniu, także od tej daty pełna Polska gwarancja.
Pilot jakieś tam mikro ślady może mieć, wiadomo, że lubię sobie poklikać, ale nie ma żadnych obić, wgnieceń. Generalnie tip top jak wszystkie moje sprzęty.

Gdyby ktoś pytał, czemu sprzedaje, to chyba nie muszę tłumaczyć.
Standardowo, jak to u mnie, wymiana na inny kolor. W innych wątkach już omawiane.
Także ten się kurzy, a miejsca na niego już nie mam.

Cena 3600zł. Żadne pobrania, odbiory, cudowanie, umawianie się, wymiany.
No chyba, że na coś srebrnego od Onkyo ;)
Wystawiam tu, bo już mi bokiem wychodzi allegro.

Wpłata, wysyłka. Krótka piłka.
W tym dziale są moje inne ogłoszenie i wszyscy zadowoleni.

Proszę nie pisać mi tu, co gdzie można kupić i za ile. Taniej nie daje, bo ileż można tracić.
Zapraszam.

Dodatkowo do sprzedania Blu ray 809 i sieciowiec/cd 7050. Dokładnie to co na zdjęciach
Oczywiście osobno ;)

 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak dla Ciebie 1100. Bierz i się nie zastanawiaj.
Problem polega na tym, że ja bym chętnie zamienił na srebrnego 7050, ale nikt w takich pieniądzach nie sprzedaje 7050, czy to czarny, czy też srebrny.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Cena w miarę ok, ale niestety najpierw musiałbym pozbyć się CD... Dzięki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Martwy sezon. Też chciałbym sprzedać swoje zabawki i sprawdzić Onkyo RZ w porównaniu do mojego X-4100. Ale chyba dopiero po wakacjach się coś ruszy. Chyba że nie będę czekał i udam się gdzieś do salonu na odsłuch i porównanie.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Żebyś wiedział, dawno nie było takiego sezonu ogórkowego, ale to norma w okresie wakacyjnym.

Panowie, ostał się jeszcze player blu Onkyo, zrobię dla forumowicza dobrą cenę, bo mi zalega, ew. wymienię na srebrny.
Brać i się nie zastanawiać.
Ew. mogę też zamienić na złoto, srebrno, jakiś Xbox... ; )

 
Ostatnia edycja:

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Żebyś wiedział, dawno nie było takiego sezonu ogórkowego, ale to norma w okresie wakacyjnym.

Panowie, ostał się jeszcze player blu Onkyo, zrobię dla forumowicza dobrą cenę, bo mi zalega, ew. wymienię na srebrny.
Brać i się nie zastanawiać.
Ew. mogę też zamienić na złoto, srebrno, jakiś Xbox... ; )


witaj,u mnie wypłata dopiero na koniec miesiaca ale jak nie sprzedasz tego blu do tej pory to lykne go od ciebie,moze sie ostanie...jaka cena jak co?
pozdr

skrzynke masz zawaloną :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Spokojnie, nie pali się.
Przetrzymam jak chcesz, lepiej żeby trafił do Forumowicza ; )
Zresztą jak chcesz, to jak Ci mogę wysłać w poniedziałek, a jak będziesz miał kase to przelejesz, a u mnie się tylko kurzy, bo nie mam do niego pudełka ;)
Już piszę piszę na priv i ustalimy czy bierzesz, czy nie.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Spokojnie, nie pali się.
Przetrzymam jak chcesz, lepiej żeby trafił do Forumowicza ; )
Zresztą jak chcesz, to jak Ci mogę wysłać w poniedziałek, a jak będziesz miał kase to przelejesz, a u mnie się tylko kurzy, bo nie mam do niego pudełka ;)
Już piszę piszę na priv i ustalimy czy bierzesz, czy nie.

ok spoko,dawaj
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zgadza się, ale widocznie nie każdego interesuje HTPC.
Sam bym ją kupił od ręki za takie pieniądze jak teraz sprzedaje, ale już mam inną, także może prędzej czy później ktoś kto się zna na rzeczy kupi i będzie miał na długie lata.

Pieniążek, ustalone wszystko między nami.
W poniedziałek wysyłam, także sobie sprawdź czy wszystko ok i jak będzie kaska to przelej przy okazji ; )
Ja tam wolę żeby sprzęt został w rodzinie forumowej ;)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
tchne w niego nowe zycie ;) dzieki ziomus milego wieczoru...własnie sobie ogladam koncerty na głosnikach sopot i kielce tak na zmiane...
zona w ciazy siedzi obok a ja Herbusiową klepnąłbym w tyłek...he he zartuje
poprawiłes mi humor
zona mowi,teraz to słysze kto na prawde ma głos a kto oszukuje...dobra jest ;)
 
Do góry