Onkyo RZ810 czarna mamba :)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
jeszcze nie podłaczone w przyszłym tygodniu bede to ogarniał,ogólnie wystrój mam przejsciowy wiec nie wiem czy jest sens a chiałbym zaprezentowac wszystko na tip top...You know what I"m saying ;)

I know. To stały text, skąd ja to znam ;)
No, ale nic, ogarniaj i wklejaj.

a telewizor kiedy bedziesz sprzedawał ? :D he he wiesz swieta idą a mi sie syn rodzi własnie w grudniu...tyle sie dzieje ;)

Raczej nie będę sprzedawał, jest cały czas pełne zadowolenie i działa tip top, więc chyba zostanie ze mną póki nie wyzionie ducha ;)
Do świąt to jeszcze trochę, także korzystaj póki jeszcze możesz ; )


Dobry z Ciebie człowiek. Tak trzymać.

Staram się, trzeba sobie pomagać ; )
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
@armanig
Zaprezentuj proszę jak u Ciebie wygląda srebrne RZ810 bo zgłupiałem i nie wiem jaki kolor wybrać :D
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wrzucałem do naszych zestawów, ale masz ; )

bez_naklejki.jpg
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Tym a9070 to sie chyba nie chwaliles...

Jak to gra w porownaniu do Marasia pm7004 i samego avr onkyo?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tyle, że ja już nie mam czarnego Onkyo, ale robiłem takie porównanie.
Wklejałem nawet gdzieś foto (pewnie w naszych zestawach), ale teraz patrzę u siebie na dysku i nie mogę znależć.

Co do wzmaka, to i owszem coś tam wnosi ;)
Ale czy warto płacić kilka dodatkowych tysi w kontekście kina, jeżeli już sam ampli sobie dobrze radzi...
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Armanig gdy kolka lat temu wpisałem się na forum i oglądałem „nasze zestawy” to Twoja wierza czy tez dwie Marantza a do tego kozackie Wafle przy 80” Sharp zryły mi beret, jarałem się na maxa.

Z całym szacunkiem kolego do Ciebie jak i sprzętu teraz patrząc na te „zwykle” klipsche i pospolite Onkyo (Marantz tez był, Ok) nie robi to już takiego wrażenia... może wydoroślałem....

Stary zestawu oczywiście gratuluje bo gra z pewnością bardzo dobrze, znam Onkyo i lubię w kinie, podobnie jak Klipsch.

Mały niesmak mam pewnie tylko dla tego ze nie pochwaliłaś się sowitą galerią nowego można powiedzieć pokoju zabaw :):):)
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
@Borixon

Gry komputerowe też kiedyś też robiły wrażenie a teraz? po prostu teraz świat jest tak napompowany i wszędzie pełno przepychu że ciężko zaskoczyć.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Trudno się nie zgodzić z Borixonem. Czym tu zaskoczyć, szczególnie jeżeli poprzednie skrzynki były sporo droższe, a wieże Marantza rosły w oczach ;)

Inna sprawa, że w temacie audio nic już nie jest w stanie mnie zaskoczyć, wręcz czuje się rozczarowany brakiem nowych bodźców.
Mając tego świadomość entuzjazm i gonitwa jakoś straciła na znaczeniu.

Myślę, że jeszcze będzie grubo, ale na chwilę obecną zwyczajnie muszę odetchnąć : )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Skoro już tutaj piszemy, to mnie ciekawi co to za nadstawki nad sprzętami? Z lewej jasny pasek, z prawej czarny ledwo widzialny...? ;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Mała pauza, mam nadzieje Armanig, w to ze będzie grubo jestem w stanie uwierzyć, czego Ci serdecznie życzę!! Setu na Soprach i klocków z najwyższych półek!!
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Armaning nie ma odpoczynku, jeszcze zostanie Ci tylko cd wzmak i 2 kolumny to ludzie się zalamią. ... :)
Ale tak na serio to, przychodzi na każdego chyba taka pora. Dochodzimy do pewnego pułapu naszego zestawu i jesteśmy z niego bardzo zadowoleni to po co zmieniać. ... :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja powiem więcej każdy normalny człowiek powinien mieć taką linię za która nie wyjdzie bo życie jest jedno i jak dla mnie szkoda by było tylko w jedno hobby inwestować.. ostatnio byłem na takim odsłuchu marzeń i niewątpliwe jest to coś o czym gdzieś tam marzę ale czy to konkretnie będzie czy coś innego czy też generalnie nic się nie kupi to inna bajka.. bo życie jest nieprzewidywalne.. :) i nie da się wszystkiego zaplanować.. ale marzenia mamy i trzeba je spełniać.. a tym bardziej jeśli to kochamy w jakimś znaczeniu tego słowa bo po to między innymi żyjemy..
 
Do góry