Onkyo RZ810 czarna mamba :)

pieniążek1

Active member
Bez reklam
a bedziesz dobrym tatą ? ;) przyjdzie razem z przelewem :) siedzi obok i pyta co sie tak cieszysz?...
a nic ustalam warunki transakcji :p
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Alimenty to będą jak Żonka przeczyta co tu wypisuje Pieniążek, no i zastanowiłbym się dwa razy nad taką propozycją, bo ja mam dużo uroku osobistego i różnie bywa :D
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
:)I właśnie dla tego lubię ten forum. Lubię tu bywać. Czasami bywają oczywiście bany, nieporozumienia, walki i awantury
Ale.. Jest to cóż, czego nie ma innych forumach. Lubię ten klimat. :popcorn:
Mamy niesamowicie dobrych użytkowników. Z humorem, wiedza i dystansem. Oby tak było zawsze.
Ja to tak na serio. Pozdrawiam od serca.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
No tak, jest na tym coś że lubię tu zaglądać.
To klimat, a klimat tworzą użytkownicy piszący na forum.
Może gdyby jakaś amnestię ogłosić to było by jeszcze lepiej.
 

darekguma

New member
Bez reklam
Zgadza się, ale widocznie nie każdego interesuje HTPC.
Sam bym ją kupił od ręki za takie pieniądze jak teraz sprzedaje, ale już mam inną, także może prędzej czy później ktoś kto się zna na rzeczy kupi i będzie miał na długie lata.
Armanig, wysłałem Ci zapytanie o obudowę htpc. Jak aktualne to czekam na odp.
 

DrWredman

Active member
armanig, to już wszystko co czarne z Onkyo wyprzedałeś?

Miałem ochotę pobawić się tym sieciowcem, ale nie chciałem Ci zawracać d... z wysyłaniem i odsyłaniem. ;) poszukam coś na aukcjach tylko wtedy, sprzedawca może być niepewny

Pytanie z innej beczki.
Czy jest jakiś klocek od Onkyo, który odtwarza płyty SACD?
Na polskiej stronie Onkyo nie znalazłem żadnego, a serwisy podają różne błędne informacje.
Na globalnej stronie Onkyo znalazłem tylko stary odtwarzacz DVD DV-SP502E.
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
armanig, to już wszystko co czarne z Onkyo wyprzedałeś?

Miałem ochotę pobawić się tym sieciowcem, ale nie chciałem Ci zawracać d... z wysyłaniem i odsyłaniem. ;) poszukam coś na aukcjach tylko wtedy, sprzedawca może być niepewny

Pytanie z innej beczki.
Czy jest jakiś klocek od Onkyo, który odtwarza płyty SACD?
Na polskiej stronie Onkyo nie znalazłem żadnego, a serwisy podają różne błędne informacje.
Na globalnej stronie Onkyo znalazłem tylko stary odtwarzacz DVD DV-SP502E.

Tak, dla "ciekawostki", info. PS3 FAT 60 GB, pierwszy PlayStation 3 otwiera płyty SACD. I to całkiem dobrze. Możesz kupić za groszy, jeżeli znajdziesz oczywiście. :)
 

DrWredman

Active member
Tak, dla "ciekawostki", info. PS3 FAT 60 GB, pierwszy PlayStation 3 otwiera płyty SACD. I to całkiem dobrze. Możesz kupić za groszy, jeżeli znajdziesz oczywiście. :)

Dzięki, ale nie szukam czegokolwiek do odtwarzania SACD, bo mam już BR Sony od Drunka.
Myślałem o Onkyo, które łatwiej byłoby obsłużyć przez smartfona w drugiej strefie.
Ideałem byłby sieciowiec z obsługą SACD, ale takowego nie ma.
Dziwi mnie fakt, że Onkyo porzuciło ten format w swoich urządzeniach.

Chyba trzeba przerzucić się na pliki w DSD.

Jakie sklepy internetowe, które sprzedają pliki Hi-Res możecie polecić?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armanig, wysłałem Ci zapytanie o obudowę htpc. Jak aktualne to czekam na odp.

Jasna sprawa, dziś odpiszę co i jak.

armanig, to już wszystko co czarne z Onkyo wyprzedałeś?
Miałem ochotę pobawić się tym sieciowcem, ale nie chciałem Ci zawracać d... z wysyłaniem i odsyłaniem. ;) poszukam coś na aukcjach tylko wtedy, sprzedawca może być niepewny

Przecież Ci pisałem smsem, że mogę Ci wysłać do testów, a Ty mi przeszkadzać nie chciałeś... ech ;)
Zuch Chłopak ;)

Tak, sprzedałem wszystko. Tzn. Pieniążkowi wysłałem Blu i jak będzie miał kasę to mi tam kiedyś ma podobno przelać :D
 

castel

Member
Pytanie z innej beczki.
Czy jest jakiś klocek od Onkyo, który odtwarza płyty SACD?
Na polskiej stronie Onkyo nie znalazłem żadnego, a serwisy podają różne błędne informacje.
Na globalnej stronie Onkyo znalazłem tylko stary odtwarzacz DVD DV-SP502E.

Onkyo C-S5VL.
Jak się nie mylę to kolega Borixon go ma.
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Jasna sprawa, dziś odpiszę co i jak.



Przecież Ci pisałem smsem, że mogę Ci wysłać do testów, a Ty mi przeszkadzać nie chciałeś... ech ;)
Zuch Chłopak ;)

Tak, sprzedałem wszystko. Tzn. Pieniążkowi wysłałem Blu i jak będzie miał kasę to mi tam kiedyś ma podobno przelać :D

tylko zebyś nie zapomniał tego ogłosić jak juz przeleje także nie zamykaj tematu :)
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Nic nie zamykam. Wklej lepiej foto jak to się prezenci wszystko w zestawie ;)

jeszcze nie podłaczone w przyszłym tygodniu bede to ogarniał,ogólnie wystrój mam przejsciowy wiec nie wiem czy jest sens a chiałbym zaprezentowac wszystko na tip top...You know what I"m saying ;)
wszystko poustawiane jest tak jak nie powinno...w pokoju zastepczym ale pokaze Ci ta herezje :)

a telewizor kiedy bedziesz sprzedawał ? :D he he wiesz swieta idą a mi sie syn rodzi własnie w grudniu...tyle sie dzieje ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry