KEF R900 jeszcze 4 lata gwarancji

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Cześć
Sprzedam KEF R900. Stan idealny. Jeszcze 4 lata gwarancji. Pełen komplet z kartonami. Brak mikro rys. Czyszczone białymi rękawiczkami. Więcej zdjęć na życzenie.
Cena: 11900

IMG_0063.jpg
[/url] screenshot software[/IMG]

IMG_0064.jpg
[/url] print screen windows[/IMG]
 

lobos

New member
Bez reklam
Dyzio, wziąłbym je od Ciebie chętnie, ale na wzmak by nie zostało :-(
A jak wiadomo do nich potrzebny konkretny piec.
Sam ich wygląd... Piękne są :eek:k:
 

dyzio4

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dyzio, wziąłbym je od Ciebie chętnie, ale na wzmak by nie zostało :-(
A jak wiadomo do nich potrzebny konkretny piec.
Sam ich wygląd... Piękne są :eek:k:

Pomyśl. R900 to naprawdę świetne kolumny. Liniowe i neutralne granie. Ostatnio podłączyliśmy do nich ze znajomym jego wzzmacniacz lampowy. Pięknie błyszczały, tempo, dynamika i mocarny bas. Aż się zastanawiam nad przejściem na lampę :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Czy takie neutralne to nie wiem, ale fajne są.
Czarne wyglądają świetnie i co najważniejsze (w kwesti wyglądu), membrany mają takie jak lubię - czyli "płaskie" bez kopułki.
Sam poluje na R900, ale najpierw muszę dorwać centrala.
Także jakby ktoś coś, to pisać. Sorry, że się podpinam pod wątek, ale to dobra okazja ; )
 

lobos

New member
Bez reklam
Armani, w drugim pokoju robisz kino na R-kach czy zrobisz Set i pogonisz tak jak wspominałeś?

Dyzio, u mnie to nie kwestia chęci tylko zasobności portfela niestety ;-)
Gdybym miał jakiś dobry wzmak to byśmy dobili targu i pewnie byłbym w niebo wzięty.
A tak to trzeba zejść na ziemię, bo trzeba Panie żyć a to tylko skrzynki ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Armani, w drugim pokoju robisz kino na R-kach czy zrobisz Set i pogonisz tak jak wspominałeś?

Tak, w drugim pomieszczeniu chce zrobić.
Chciałem zrobić ścianę ze szkła czarnego, zabudowany w tym tv (pod szkłem) i takie błyszczące Kefy obok będą pasować.
Jak nie znajdę centrala, bo już tracę cierpliwość to może odpuszczę.
Nie wiem jeszcze, gdybym brał do głównego salonu to już dawno bym skompletował, a tu chcę zwyczajnie zaoszczędzić, a z tego co widzę przy ew. odsprzedaży może i nawet sporo zarobić.
 

lobos

New member
Bez reklam
Brzmi to obiecująco. Jednak w dwóch pokojach kino... po co? ;-)
R-ki są piękne wizualnie. Bardzo mi leżą. Niby prosta bryła a jednak wyrafinowana ;-)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pocą to się nogi nocą ;)
Lubię coś budować/tworzyć, a że mam już tylne, to wypadałoby zrobić z tego set.
A po za tym, mam 2 komplety elektroniki i trzeba pod coś podpiąć ;)
Mogę set złożyć tanio - po za tym centralnym który mnie blokuje...
5K za centrala R600c to jakiś absurd i tyle nie dam bo słyszałem ja gra, podobnie jak ten od Rubiconów.
 

Rudeford

New member
Te Kefy są w miarę uniwersalne i dobrze zagrają muzykę od metalu przez pop do smooth jazzu?
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Pocą to się nogi nocą ;)
Lubię coś budować/tworzyć, a że mam już tylne, to wypadałoby zrobić z tego set.
A po za tym, mam 2 komplety elektroniki i trzeba pod coś podpiąć ;)
Mogę set złożyć tanio - po za tym centralnym który mnie blokuje...
5K za centrala R600c to jakiś absurd i tyle nie dam bo słyszałem ja gra, podobnie jak ten od Rubiconów.
Mnie się nie pocą, bo są zawsze odkryte :p
Ty to jesteś czubek :-D Co mi tam... mam tej elektroniki w domu to se walnę w każdy pokoju kino a co... ;-)
Tanio Set z R-ek? :shock: Sami burżuje wkoło :cool: Ja sprzedałem moje drogie kino i jeszcze do złożenia stereo ciułam a tu jak nie szalony Dyzio to Armani i Jego szalone pomysły :)
Bądź tu człowieku zdrowy...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja nigdzie nigdy nie pisałem, że jestem normalny ;)
Na szczęście na forum większość jest zdrowa :D
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Lobos to jeszcze nic, wejdz w temat o kalibracji i w ostatnim temacie zobacz jakiego HQ ma suba....

Kefy swietnie wygladaja. Ostatnio na gieldzie Hifi rzucily mi sie w oczy Kefy 900 po tuningu. Ktos cale okablowanie w nich wymienial + cos tam jeszcze. Az sie dziwie ze Dyzio w tym kierunku tez nie szedl.

No i dyzio cos sie niebpochwalil swoim kinem, zrobil je czy nie zrobil.
 
Ostatnia edycja:

lobos

New member
Bez reklam
Lobos to jeszcze nic, wejdz w temat o kalibracji i w ostatnim temacie zobacz jakiego HQ ma suba....

Kefy swietnie wygladaja. Ostatnio na gieldzie Hifi rzucily mi sie w oczy Kefy 900 po tuningu. Ktos cale okablowanie w nich wymienial + cos tam jeszcze. Az sie dziwie ze Dyzio w tym kierunku tez nie szedl.

No i dyzio cos sie niebpochwalil swoim kinem, zrobil je czy nie zrobil.

To już wyższa matematyka jak dla mnie ;-)
Takie przeróbki, modyfikacje to nie dla mnie.
Ma być ładne i fajnie brzmieć dając frajdę z słuchania muzyki. To wszystko.

Dyzio, chyba jednak do kina nie wrócił póki co. Cały czas szuka ideału w stereo ;-)
Tylko czy taki istnieje? Obawiam się, że nie ;-)
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Kefy są śliczne, na żywo znacznie większe wrażenie robią, niestety wycenione są z ogromną przesadą, mówię tu o detalu bo z niego biorą się później kwoty za kolumny z drugiej ręki. Może i Dyzio ma dobrą cenę lecz z myślą o stereo za kwotę 11k kupiłbym już coś innego, uważam lepszego... Niestety firmy jak Kef, Focal, MA, Sonus itp liczą sobie wiele za markę, nieraz a nawet w większości przypadków cena nie idzie w parze z jakością.
 
Do góry