Kupie Marantza SR 7009 / SR 7010

Napisz lepiej na pw cenę i kolor. Za talary ze sprzedaży kupisz co zechcesz

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie, krzysiek bedziesz "pierwsiejszy" od Armaniga. On podobno w marcu rusza z testami xD

Ps. No i nie patrz ze wymienisz stary na nowy. Szukaj uzywki :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pod warunkiem, że usłyszysz różnice ;) a różne głosy chodzą.
Realny skokiem jest seria 8, ale to już kasa panie.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Co jak co, ale Tobie Krzysiek nie potrzeby AVR, kup procesor.
A kto mówi, że potrzebny?
Koledzy, trochę luzu ;)
U mnie wymiany następują powoli i o oczko wyżej, nie o dwa, więc pierwszy, jak się trafi będzie AV7, nie AV8 bo z "deczka" za drogi.
Nikt nie robi tu też wyścigów, marzec tuż tuż, a jak mi się trafi coś w tym roku, to będzie dobrze. Nie dam nawet 5 tys. za AV, bo i taki nowy wyprzedażowy już widziałem w pewnym salonie. Dla mnie jest to coś w rodzaju naturalnego kroku dalej, chociażby po to, by wykorzystać XLRy, ale jak nic z tego nie wyjdzie, to zostanę z SR i też jest i będzie git ;)
Nie wiem też, czy nie zaśmiecamy koledze wątku ;)
 
Krzysiek spoko;) ja też wymieniam powoli i bez szarpania się finansowego. Ucieszył byś mnie niezmiernie decydując się na wymianę ampli w dobrej dla mnie cenie
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
To masz jak w banku, że jak znajdziesz czarny AV7702 mk2 używkę w dobrej cenie (3500 zł się zdarzają) to też zrobię Ci dobrą cenę na SR7009 ;)
Póki co jest jak jest...
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Czemu nie rozwojowa? A uwazasz ze 7010 czyms sie rozwinie? Beda jakies aktualizacje w przyszlosci?

Jezeli dobrze rozkminiam to znaczace roznice sa tylko dwie:
DTS:x
Mozliwosc budowy 7.1.4 ze wzmacniaczem przypisanym na fronty.

Wiec jezeli 7009 dostalby w cenie okolo 3000zl z malym hakiem to chyba lepiej brac 7009.
 

werf

Active member
Bez reklam
Jest jeszcze jedna istotna HDCP 2,2 : ) w mojej ocenie za mały skok z tego co ma.Druga sprawa 7009 za 3 to gdzie ,znajdziesz szybko ze 2 szt ?
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jest jeszcze jedna istotna HDCP 2,2 : ) w mojej ocenie za mały skok z tego co ma.Druga sprawa 7009 za 3 to gdzie ,znajdziesz szybko ze 2 szt ?

Cena nowego 7010 to 4500zl. Pelno tego w angli i cena nie najnizsza, wiec z tego zalozenia wychodze ze cena uzywki 7009 powinna byc w granicCh 3000 - 3500 w innym wypadku wolalbym rozejzec sie za 7010.
 

werf

Active member
Bez reklam
Cena nowego 7010 to 4500zl. Pelno tego w angli i cena nie najnizsza, wiec z tego zalozenia wychodze ze cena uzywki 7009 powinna byc w granicCh 3000 - 3500 w innym wypadku wolalbym rozejzec sie za 7010.

Za 7011 zapłaciłem mniej niż ty mówisz ile kosztuje 10 ale to nie jest ważne.Tylko ty mi pokaż to pełno 7009 po 3 tyś
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pełno nie, ale są. Trzeba węszyć.
W UK z używek 7010 za 3600zł można trafić, ale też trzeba polować, a raczej liczyć na dobry czas i porę do licytacji.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Za 7011 zapłaciłem mniej niż ty mówisz ile kosztuje 10 ale to nie jest ważne.Tylko ty mi pokaż to pełno 7009 po 3 tyś

Gratulacje, jezeli zalezy ci na tym abym byl zazdrosny to tak udaje ci sie, jestem zazdrosny i gratuluje, ja nie mam takiego dojscia do takich promocji. :)


A co do 7009 mozesz mi przypomniec gdzie napisalem ze jest ich pelno za 3 tysiace? Napisalem tylko ile wedlog mnie sa warte i za ile warto kupic uzywke 7009 zamiast 7010 aby to sie "WZGLEDNIE" oplacalo.

Czytaj calym zdaniem, a nie miedzywierszami.
 

werf

Active member
Bez reklam
Gratulacje, jezeli zalezy ci na tym abym byl zazdrosny to tak udaje ci sie, jestem zazdrosny i gratuluje, ja nie mam takiego dojscia do takich promocji. :)


A co do 7009 mozesz mi przypomniec gdzie napisalem ze jest ich pelno za 3 tysiace? Napisalem tylko ile wedlog mnie sa warte i za ile warto kupic uzywke 7009 zamiast 7010 aby to sie "WZGLEDNIE" oplacalo.

Czytaj calym zdaniem, a nie miedzywierszami.

Ok napisałeś pełno a Anglii 7010,tylko teraz zapytaj w tych sklepach gdzie jest ich pełno czy to jednak nie są widma :-D w 98 procentach właśnie tak jest
A wartość 7009 jest taka jaką kupujący jest wstanie za niego zapłacić
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A wartość 7009 jest taka jaką kupujący jest wstanie za niego zapłacić

A dokładnie, to konkretny czas i dzień.
Licytujący też sami sobie strzelają w kolano, często kilkanaście minut do końca aukcji, a ci już się biją i windują cenę, a to się robi 3s. przed końcem i to też na 2 podejścia i dwóch oknach.
Taktykę trzeba obrać, ale czasami przez takich się nie da.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ale to chyba oczywiste, że na dzień dzisiejszy nie można wołać za używkę 7009 więcej niż 3500 zł (choć na eBayach chodzą drożej)? Gdybym sprzedawał dziś, kolegom na forum, to za 3000 zł, albo coś w stylu 3500 zł do negocjacji (polska dystrybucja, faktura, itd.)
Wg mnie wartość sprzętu jest taka, jaka najniższa cena na ebay, itp. (nie mylić z Allegro, czy OLX)
 
Do góry