Kupię boczne panele Marantz WS0901

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
krzysztofradio pytałes w serwisie? Napisz, że poczekasz to ściągną bez problemu. Mają największe szanse. Kiedyś po 10 latach szukalismy akku to przedwzmacniacza technicsa, takiego za 1k, bo male znieksztalcenia i nie leci faza z zasilacza. Nikt nie miał, nigdzie nie było. Przypadkiem nawinął się prezes Panasonic Polska i zagadany, odpowiedział, że nie ma problemu. Akku był u nas po 4 dniach :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Dziękuję wszystkim za taki odzew !!!! :)

Czy to plastik? :D
drewno
nie da rady, z reszt to chyba ja o niego kupiłem w zeszłym roku i jest juz w archiwum
Widziałem nie dawno do sprzedania, nawet miałem brać.
Zabij mnie, ale nie pamiętam gdzie to było. Cena była bardzo ok.
Jakiś francuska odmiana olx, cholera wie.
Może nawet gdzieś dodałem do ulubionych, popatrzę.
popatrz popatrz i poszukaj :D
KR, sam nie możesz zrobić? Zamów u stolarza, potem podwójne lakierowanie, chromowane gwinty z Harley-Davidson, boczne aluminium polerowany i będzie w 100 razy lepsze od fabryki.
Nie da rady - odpowiednie krzywizna, musi passowac do reszty, a ten zrobiony przez mnie na pewno by odstawał od reszty ;) Doodatkowo w zestawie są nie gwinty a specjalne grzybki, w które wchodzą śrubki.
Nie znam się na symbolice Marantz'a, ale widziałem podobne na Gumtree. Mają symbol WS1101. Wystawione do sprzedaży chyba dzisiaj.
te są nieco wyższe, do wzmaka. Napisałem, zobaczymy.
nieaktualne, a cena z kosmosu. Wszystkie, które kupiłem do tej pory były co najmniej połowę tańsze
krzysztofradio pytałes w serwisie? Napisz, że poczekasz to ściągną bez problemu.
Popytam ;)
 
Ostatnia edycja:

Savron

Well-known member
Bez reklam
:)KR, dobrze że to tylko boczne paneli.:) Cztery strony wątku. Wyobraź sobie co było by jak by chciał kupić cóż innego. Czołem.:-D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Nie ma opcji na przerobienie. W innym miejscu otwory.
Można zaszpachlować, skrócić, ponownie wymodelować, wyszlifować, polakierować, ale to już nie to samo. To ma być Top Top jak fabryka dała :)
W zeszłym roku zdecydowałem się na samodzielne zrobienie stojaków. Drugi raz tego błędu nie zrobię ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A już myślałem, że kolejna flaszka do mnie trafi, ech...
;)
Wiem, też pomyślałem o tych otworach, jak bym szpachlował i prysnął lakierem.
Z braku laku... nikt po za Tobą i tak się nie zorientuje, pozostanie tylko świadomość i tu pewnie pies pogrzebany ; )
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Wiesz jak jest, fabrycznie tego nie zrobię, a zostanie fuszerka. Obecnie trochę poprzestawiałem klocki, tak że z jednej strony znalazły się tylko źródła i PM. Mam 4 z boczkami, ale brakuje 5 tej pary, co na razie wygląda dziwnie. Kable zostały wyeksponowane, doszedł też gramofon, co wymusiło małe zmiany ;)
Flaszka i tak będzie, to już chyba cała skrzynka będzie. Tylko trzeba chodzić na AS z kolegami, a nie z żonami (chyba, że nie swoimi) :D
krzysztofradio pytałes w serwisie? Napisz, że poczekasz to ściągną bez problemu. Mają największe szanse. Kiedyś po 10 latach szukalismy akku to przedwzmacniacza technicsa, takiego za 1k, bo male znieksztalcenia i nie leci faza z zasilacza. Nikt nie miał, nigdzie nie było. Przypadkiem nawinął się prezes Panasonic Polska i zagadany, odpowiedział, że nie ma problemu. Akku był u nas po 4 dniach :)
Oto odpowiedź jaką otrzymałem z serwisu:
„Jakiś czas temu również otrzymałem takie pytanie. Zwróciłem się z prośbą o informację do D&M Group przy czym nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Najprawdopodobniej panele nie są już dostępne u producenta.”
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
- to ten transport musiałby być strasznie drogi (może te boczki są z ołowiu - tłumaczyłoby to transport jeśli chodzi o masę, z uranu - przewóz materiałów niestandardowych, z platyny - super ubezpieczenie) :)
- potrzebuję jedną parę, może góra dwie, nie sześć sztuk :D
- jeśli masz jakieś lepsze chody, to będę wdzięczny za taki rabat, bo w Hornie nie chcą z bardzo rabatować takich drobnostek ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry