Onkyo TX-NR828, Melodika BL40/BLC20, Tonsil Aktiv 250

palusik

Member
Do sprzedania:

Onkyo TX-NR828


Stan jak nowy, zakupiony 9 maja 2015 więc dalej na gwarancji. Posiadam mikrofon, pilot, fakturę i pudło. W dalszym użytkowaniu aż do sprzedaży, zatem można posłuchać w Katowicach.

Melodika BL40

Zakupione nowe w 10.12.2014 roku, 5 lat gwarancji. Komplet wraz z pudlami, instrukcją itp. Stan idealny, nigdy nic z nimi nie robiono. Raz postawione stoją i grają cały czas. Do posłuchania w Katowicach.


Melodika BLC20

Zakupione nowe w 10.12.2014 roku, 5 lat gwarancji. Rzadko używane, gdyż głownie słucham muzyki w stereo. Stan idealny, komplet wszystkiego co dostałem kupując.

Tonsil Aktiv 250 sprzedał się***w około 2 minuty od utworzenia ogłoszenia to nie dorzucam go tutaj.

Ceny do negocjacji:
Onkyo - 1999 zł
Melodika BL40 - 1750 zł
Melodika BLC 20 - 499 zł

plus wysyłka oczywiście.

Zdjęcia
 
Ostatnia edycja:

palusik

Member
Atoll już gra tymczasowo jako końcówka mocy do onkyo. Sprzedaję bo nie mam już miejsca na stereo ;)
 
Ostatnia edycja:

palusik

Member
Sprzedane BL 40, w przyszłości będę również sprzedawał Tannoy Revolution R1, tymczasowo jeszcze je zostawiam aby mieć cokolwiek do grania, aż kupie kolumny.

Jak coś to pisać, cena 399 zł z wysyłką.
 

palusik

Member
Z reguły sprzedaje w dobrej cenie, bo nie jestem fanem walki o każdą złotówkę tylko sprawiedliwe wyceniam towar który sprzedaje :) .
 
Do góry