KUPIĘ tuner Denon

mrosi

Member
Witam,
Jak w tytule, chcę kupić tuner Denona. Interesują mnie w zasadzie dwa modele - TU-1500AE lub 1510AE. Tuner powinien być oczywiście sprawny i niezniszczony pod względem wizualnym. Bezwzględnie kolor srebrny.
Kontakt z poważnymi propozycjami na PW lub mrosi@wp.pl.
 

mrosi

Member
Znalazłem jeszcze jeden model. Poszukuję więc jednego z trzech poniższych modeli:

- TU-1500AE,
- TU-1510AE,
- TU-1800DAB.
 

mrosi

Member
Lista się powiększa, bo znalazłem model od biedy pasujący do zestawu 700AE, więc poszukiwane są:
- TU-1500AE,
- TU-1510AE,
- TU-1800DAB;
- TU-245
Oczywiście koniecznie kolor srebrny. :)
 

mrosi

Member

Attachments

  • DSC_0145_00023.jpg
    DSC_0145_00023.jpg
    114,5 KB · Wyś: 43
  • DSC_0146_00024.jpg
    DSC_0146_00024.jpg
    136,5 KB · Wyś: 43

mrosi

Member
Ach te denony w srebrze :)
Sprytnie blat sobie powiększyles :)

Co do srebrnych klocków - zgadzam się w całości. Też podobają mi się bardziej niż czarne.

Co do blatu, to BRW nie przewidziało do mojego zestawu mebli stolika o szerokim blacie. O konieczności posiadania takowego oczywiście dowiedziałem się dopiero po zakupie TV, kiedy okazało się, że ma dwie, a nie jedną nóżkę.
Sklep ogólnobudowlany, płyta/blat w kolorze olchy, 5 wkrętów z "czapeczkami", 20 minut roboty i voilea! ;)

Ładna wieżyczka, kot był gratis do tunera:)

Dzięki. :) Choć marzy mi się wyższa półka segmentów, a stary sprzęt już zasługiwał na wymianę, póki co nie mogłem sobie pozwolić na coś lepszego, skutkiem czego - nie przeczę - spadłem z jakością dźwięku. Ale dobre i to. Jak na tę półkę gra całkiem przyzwoicie.

Ten kot, czy raczej kotka ma niesamowite parcie ns szkło. Jak tylko ktoś pstryka fotki, pcha się w kadr. ;)
 

mrosi

Member
A jaki miałeś wcześniej sprzęt że piszesz że jakość poszła w dół?

Stary, ale jary:
- Denon PMA-980R,
- Denon DCD-1015,
- Denon TU-580RD.

Stare, dobre, "prawdziwe" sprzęcicha. Niestety już zaczynały niedomagać. Udało mi się je dać w rozliczeniu u sprzedawcy, u którego kupiłem obecny zestawik (poza tunerem).
 
Do góry