Amplituner Onkyo TX-RZ 900

Jednak nie o takie kino mi chodziło , miałem Arcama AVR-400 i lepiej go wspominam , nawet Yamaha 2040 którą też sprzedaję niewiele odstaje od Onkyo .
 
He he , tak się złożyło że mam "tylko" dwa takie sprzęty , fajnie bo mogę sobie porównać w warunkach domowych jak się sprawują .
 
W sklepie był też czarny , srebrny prezentuje się duuużo lepiej. Jeśli chodzi o brzmienie to sprawiedliwie oddam że Onkyo lepiej wypada od Yamahy która z drugiej strony lepiej prezentuje się pod względem personalizacji , posiada więcej trybów obróbki dźwięku , obrazu , sprawniej działa net radio , gdzie w Onkyo przełączanie między stacjami trwa za długo , od strony wygody użytkowania apka na androida lepiej dopracowana jest przez Yamahę , posiada więcej możliwości ustawień w Onkyo wygląda to dosyć ubogo .
 
Sprzęt nie był kupiony przez internet , w innym przypadku zwrotu można dokonać ale zależy to od dobrej woli sprzedawcy , jakkolwiek to rozumieć , ale zadzwonię do sklepu i zbadam temat.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
W sklepie był też czarny , srebrny prezentuje się duuużo lepiej. Jeśli chodzi o brzmienie to sprawiedliwie oddam że Onkyo lepiej wypada od Yamahy która z drugiej strony lepiej prezentuje się pod względem personalizacji , posiada więcej trybów obróbki dźwięku , obrazu , sprawniej działa net radio , gdzie w Onkyo przełączanie między stacjami trwa za długo , od strony wygody użytkowania apka na androida lepiej dopracowana jest przez Yamahę , posiada więcej możliwości ustawień w Onkyo wygląda to dosyć ubogo .

Kwestia gustu. Mi bardziej podoba się czarny i pasuje do wystroju.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dlatego ja zawsze mówię żeby sprawdzić sobie w sklepie to co się chce kupić bo nie każdy sprzęt każdemu podejdzie pomimo ze 10-ciu innym dany model może się spodobać ..
 

cezary69

New member
Bez reklam
Podejrzewam, że pewnie kupiłeś z tego samego źródła co ja RZ800 z alle.... ściągają od Niemców jest taniej fakt 1000,- zostaje w kieszeni, ale jak zapytałem czy można by wymienić na RZ900 z dopłatą oczywiście :) to kobietka odpisała, że tak tylko musi być fabrycznie zapakowany, no ale jak można sprawdzić nie otwierając go? :D i została 800-setka wystarczy nie ma co szaleć.
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
Kolega napisał że dał 6000 zł... teraz tak patrze to taka cena jest równiez od oficjalnego dystrybutora... czyli po negocjacjach bedzie taniej... czyli nie widzę aby tutaj było 1000 zł taniej.
 
Do góry