Zestaw kina...

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Wiam
Muszę z ciężkim sercem sprzedać sprzęcik w stanie bardzo dobrym , bez ukrytych wad , gwarancją , orginalnym opakowaniem. Skład zestawu to :
Amplituner Denon AVR-X2000 , zakupiony 01-10-2013 r.
Blu Ray Denon DBT-1713UD , zakupiony 11-02-2014 r.
Boston Acoustics A 360 , zakupiony 29-04-2013 r.
Boston Acoustics A 26 zakupiony 14-10-2013 r.
Zestaw zarejestrowany w Horn Polska , więc ma przedłużoną gwarancję , jest naprawdę zadbany , nigdy nie był ; katowany; .
Mam jeszcze poczciwego subka Onkyo SKW-204 . Więcej info na temat sprzętu proszę pisać na pocztę .
Proszę o nie pisanie w temacie komentarzy - dlaczego sprzedajesz, co kupujesz itp.
Cena dla zainteresowanych osób będzie w ewentualnej korenspondencji z zainteresowanymi :)
ps. preferowany odbiór osobisty.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Bostony zostały ; zarezerwowane ; i do sprzedania pozostał zestawik Denona Blu Ray i Amplituner . Zapraszam do kupna :grin: bo warto wydać parę groszy ;) na sprzęt posiadający gwarancję na 2.5 i 2 latka :!:
 

Stratoss

Member
Bez reklam
Do sprzedania komponenty prawdziwego kina, a nie pierdziawki made in china, czy made in malaysia: Amplituner Denon AVC-A1HDA-3D, odtwarzacz BDP Pionieer LX-91, subwoofwer Velodyne DD-18 (http://audiofast.pl/pdfs/Velodyne%20Servo%20DD-15.pdf) kolumny Monitor Audio Platinum - PL-200-para (Monitor Audio - Platinum PL200 - Zespoły głośnikowe - Testy sprzętu audio), PLC-350, PL-100-para, MA-GX-100 para, MA GX-FX - para - wszystkie kolumny w lakierze ebony na polskiej gwarancji! Ponadto końcówki mocy Monster Power MPA-3250, oraz MPA 2250, kupione w USA ok. dwa lata temu jako nowe http://audio.com.pl/pdf/testy/wzmacniacze/monsterpowermpa2250.pdf. Cena detaliczna takiego zestawu to ponad 130tys.pln ( nie licząc kabli połączeniowych). U mnie w opcji kup teraz tylko za 86 tys.pln - lub zamiana na Focusa RS - rocznik 2010 z przebiegiem do 50tys.km. Kolega, który objechał sporo różnych wystaw np:
I.F.A w Berlinie, CES w Las Vegas, stwierdził, że tak fenomenalnie grającego zestawu zarówno w kinie jak i w koncertach - nigdzie nie usłyszał... Sprzęt w idealnym stanie z oryginalnymi kartonami. Kolumny GX-FX w lakierze ebony - robione na specjalne zamówienie. Taki dobór zestawu wyniknął z wielu lat doświadczeń i eksperymentów z różnymi komponentami w dążeniu do dźwięku doskonałego w każdym zakresie...

Fabryczne wtyki i kable sieciowe zostały zmienione na: Furutech, Oyaide oraz Monster Power. Interconekty łączące amplituner, odtwarzacz BD i końcówki mocy to najwyższa półka brytyjskiej firmy QED ( Signature Audio i Signature Audio S - 1049 zł za odcinek metrowy).

Dla zdecydowanego kupca dorzucam gratis listwę przepięciową Monster Cable HTS-1000 ( w opcji mam też listwę Monster Cable HTS 5100). Jest ponadto możliwość dokupienia projektora JVC-RS2 za jedną trzecią ceny detalicznej (wyświecone ok. 1050 godzin). Jedyny na świecie projektor, który za jakość obrazu został wyróżniony zarówno przez E.I.S.A jak i przez T.I.P.A.

Mam także do zaoferowania nowy amplituner Denon AVR-X4000 (z polskim menu i gwarancją Horn-u). Do tego nowy zestaw Bose acoustimas 10 seria IV - z polską gwarancją.

P.s Osobie proponującej 65 tys. bardzo "dziękuję" - firma Caritas to ma zupełnie inny adres:)

Z uwagi na ilość i gabaryty oraz ciężar całości, zdecydowanie preferuję odbiór osobisty. Kontakt: deimos77@go2.pl tel. po 17-stej (59) 8421501 Jurek.
 
Ostatnia edycja:

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Odświeżę ogłoszenie ponieważ amplituner został sprzedany to pozostały Bostony A 360 i A 26 . Kolumienki mogę sprzedać osobno , oczywiście para frontów i para podstawkowych które również mogą ze swoimi ; parametrami ; służyć do stereo. Propozycje z ceną proszę pisać na pocztę .
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Jako że moja przeprowadzka coraz bliżej jestem zmuszony ;)ogłosić nową cenę na Bostony Acoistics A360 iA26. Myślę że cena 2200 za kolumny z dwu letnią gwarancją w stanie bardzo dobrym , bez ukrytych wad nie jest wygórowana :roll: . Więcej wiadomości odnośnie sprzedaży na priw.
 
Do góry