STX F-360n prawie NOWE (trzytygodniowe )

kaziu106

Member
Do sprzedania dwie potężne kolumny podłogowe STX F-360n. Głośniki są mojego znajomego na którego prośbę je sprzedaje. Kolumny kupione ok. 3 tygodni temu od producenta. Powód sprzedaży nieprzemyślany zakup - okazały się za duże na pomieszczenie w którym mają grać. ( ok. 14 m. kw. ) Kolega kupił je m.in z powodu gdyż uznał, ze fajnie będą brzmieć na letnich ogniskach i grillach ale nie wziął pod uwagę faktu, że większość czasu będą stały w salonie...;-) Na głośniki jest oczywiście gwarancja. Kolumny widziałem i słuchałem osobiście na wzmaku Pioneer A 602r oraz na wzmaku Pioneer A 777. Po przeniesieniu ich do większego pomieszczenia ( słuchaliśmy ich w garażu ) dopiero rozwinęły skrzydła ( w porównaniu do mniejszego salonu choć garaż zbyt akustyczny nie jest ale większa powierzchnia już dała efekt ) Specyfikację kolumn można znaleźć na stronie producenta. W skrócie: kolumny posiadają po dwa głośniki niskotonowe 27 cm , po jednym średniotonowym 18 cm i wysokotonowy 95 mm. Głośniki w stanie idealnym cena za parę. 890 PLN ( do negocjacji ). Mozliwa wysyłka kurierem ale z uwagi na charakter przesyłki najlepiej odbiór osobisty ( ok. 25 km. od Poznania ). tel. kontaktowy 604 488 047.
 
Ostatnia edycja:
Do góry