KDL-32S2010 - cyka ?

bosiak

New member
mam mały problem z TV (może to nie problem i tak ma byc) :)

otoz - po wylaczeniu tv z guzika lub pilotem po okolo 5-10 sekundach z telewizora dochodzi dosc znaczace akustycznie krótkie "cyknięcie" - ktoś wie o co chodzi ?
Mialem duzo monitorow LCD do kompa i tma nic nie cykało :)

Dzięki za ew odpowiedź
Pozdrawiam
Bosiak.
 

maciek_s

New member
bosiak napisał:
mam mały problem z TV (może to nie problem i tak ma byc) :)

otoz - po wylaczeniu tv z guzika lub pilotem po okolo 5-10 sekundach z telewizora dochodzi dosc znaczace akustycznie krótkie "cyknięcie" - ktoś wie o co chodzi ?
Mialem duzo monitorow LCD do kompa i tma nic nie cykało :)

Dzięki za ew odpowiedź
Pozdrawiam
Bosiak.

Dobrze stary, ze nie trafiles na wersje z kukulka;)

Tak na serio - jesli jest to jedno cykniecie to jest wszystko OK.
pozdro
maciek
 

bosiak

New member
maciek_s napisał:
Dobrze stary, ze nie trafiles na wersje z kukulka;)

Tak na serio - jesli jest to jedno cykniecie to jest wszystko OK.
pozdro
maciek

No właśnie jedno - takie jakby coś się wyłączało - ale co się wyłącza po 10 sekundach od wyłączenia telewizora ? :)

:hihi:BTW - prosiłem o kukułke ale nie mieli
 

ArekR79

New member
...

Mam to samo w 26S000 :) Nie odczuwam bynajmniej przez to jakiegoś dyskomfortu :) BTW obraz z kablówki UPC jest miodzio. Wszystkie "pitolenia", że na kablówce obraz jest cieńki można wsadzić między bajki (no chyba że ktoś ma na prawdę słaby sygnał). Tak samo jak stwierdzenia, że w Sony warto inwestować dopiero od serii V w górę.
Pozdrawiam
Arek
 

pandzik

Member
Bez reklam
Ja od kilku godzin mam S -32", sygnał z kablówki jest średni - ale tego sie spodziewałem.
Niestety obraz z DVD mam także słaby - to pewnie wina kabla scart (?, jeśli się nie myle - ten szeroki, stary jak świat) niestety po wypakowaniu kina zauważyłem ,że nie ma w komplecie kabla hdmi... jutro spowrotem do sklepu - kolejna stówa pójdzie na to (tak widziałem)... :)

wracam do zabawy, ;)
 

pandzik

Member
Bez reklam
Doba od zakupu.

Sygnał z kablówki jakby lepszy :) Oglądałem dziś rano mecz Polska - Bułgaria, bardzo przyjemne doznania.

Później kupiłem kabel hdmi (jak niżej ;) ). No, teraz DVD to żyleta.
Kopie bezpieczeństwa tylko troche gorzej...

(sorry za nowego posta ale wystąpił brak możlwości edycji poprzedniego postu :niewiem: :niewiem: )
 
Do góry