Sony HDR-CX320?

pio-trek

New member
witam, szukam kamery w przedziale 1500-2000zl wiadomo o jak najlepszych parametrach przy czym obowiązkowo musi być szeroki kąt dostępny bez żadnych konwerterów - min. 30mm dla formatu 35mm (najlepiej >28mm). Pozostaje mi dobrze znany Panasonic HC-V700EP/720, ale znalazłem taki model sony HDR-CX320..... i tu mam problem, o ile nt. v700/720 mogę znaleźć dużo informacji o tyle nt. innnych kamer szerokokątnych z tego przedziału cenowego, w tym ww sony nie ma nic - czy to oznacza że przy takich kryteriach ten panas jest najlepszy? bardzo proszę o odpowiedź

czy kamera HDR-CX320 warta jest zainteresowania do zastosowań wyjazdowo-wakacyjnych? jakie są jej plusy i minusy w porównaniu do panasa v700?
 
Ostatnia edycja:

niedzio

New member
Czy uzyskałeś jakieś odpowiedzi odnośnie kamery HDR-CX320?
Nie mogę znaleźć nic za/przeciw tej kamery, a cena wydaje się rozsądna.
 

lukas8295200

New member
Żeby nie zakładać nowego wątku, mam do wydania ok 1500zł, czy w tej cenie kamera: SONY HDR-CX320 będzie najlepszym wyborem, czy jest coś lepszego w podobnej cenie?
 

lukas8295200

New member
Oo w końcu ktoś odpisał :D Z tym, że 1500zł to jest max co chcę wydać, a Panasonica v700 już nie ma, jest jego następca v720 który kosztuje ok 2000zł - co jest już za dużą kwotą jak dla mnie. Czyli co, ten model Sony co podałem jest najlepszy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry