Sony HDR-CX210EB

oneGabryś

New member
O, jak miło - mój imiennik :)
HDR-CX210E to stosunkowo nowy model, ale można już znaleźć trochę przykładowych nagrań wykonanych nim w różnych warunkach, np.:

testing sony handycam HDR-CX210 - YouTube
SONY HDR-CX210 OUTSIDE 25 OPTICAL ZOOM VIEW AT 1 MILE AWAY - YouTube
Sony HDR-CX210 Test - YouTube

Zawsze polecam oglądanie nagrań testowych, bo można sobie samemu wyrobić opinię na temat możliwości kamery. Według mnie jakość wideo jest przyzwoita, szczególnie przy filmowaniu w dzień.
Dużą zaletą tej kamery jest wbudowana pamięć 8 GB, co umożliwia nagrywanie nawet bez karty; 25x zoom optyczny i maksymalna rozdzielczość zdjęć 5,3 megapikseli. Podsumowując - jeśli poszukujesz sprzętu na wakacje - będzie to dobry wybór w tej cenie.
Pozdrawiam.
 

pdv

New member
Tez nurtuje mnie to pytanie i chcial bym sie jeszcze dowiedziec sie czy cx190 rozni sie na tyle od cx210 ze warto doplacac te 200zl??
 

oneGabryś

New member
Tez nurtuje mnie to pytanie i chcial bym sie jeszcze dowiedziec sie czy cx190 rozni sie na tyle od cx210 ze warto doplacac te 200zl??
To zależy. Obie kamery dysponują podobnymi możliwościami w zakresie rejestrowania filmów HD: dźwięk stereo, bitrate do 24 Mb/s, bliźniacze przetworniki obrazu i obiektywy. Można przyjąć, że jakość filmów i fotografii wykonanych obiema kamerami będzie identyczna. W przypadku HDR-CX210E możemy mówić o bogatszym wyposażeniu urządzenia. W kamerze tej znajdziemy 8 GB wbudowanej pamięci flash, przewód HDMI w zestawie oraz dotykowy ekran LCD. To główne różnice wpływające na cenę urządzenia.
Pozdrawiam.
 

gzyms

New member
trochę odgrzeję

Tez nurtuje mnie to pytanie i chcial bym sie jeszcze dowiedziec sie czy cx190 rozni sie na tyle od cx210 ze warto doplacac te 200zl??
Z tego co widzę w porównaniu to cx190 nie ma pamięci wbudowanej, jest troszkę lżejsza (bark dysku), nie ma przewodu hdmi i ma jeden kolor. Reszta wydaje się, że jest to samo. Zatem wybór powinien być prosty.
 

Dzastina

New member
[FONT=&quot]Z tego co mi wiadomo kamery Sony są godne polecenia. Siostra ma model o którym mówisz, tj. HDR-CX210EB i jest z niego zadowolona. Co prawda jej kamera jest potrzebna tylko do kręcenia filmów z zabaw swoich dzieci i innych takich typowych filmików rodzinnych, jakieś urodziny czy coś, więc może jej wystarczać, nie wiem jakie ty masz wymagania i do czego chcesz jej używać. Z tego co wiem to nie jest jakiś super zaawansowanych technologicznie sprzęt, chociaż nie można powiedzieć, żeby nie był porządny. [/FONT]
 
Do góry