Sony KDL-26U2000

Kompaner

New member
>jarwisz
>witam
>poszukajcie może coś innego
>to jest wersja bardzo okrojona-dla supermarketów >a "nie dla klienta"

Witam!
Może coś bliżej.
Na czym to okrojenie polega.
Czy obraz jest wyraźnie gorszy?
Kompaner
 

jarwisz

New member
Bez reklam
możesz porównać to do wyposażenia samochodów - bedzie bardziej przejrzyste porównanie
stoi samochód do wyboru z centralnym zamkiem,alufelgi,metalik lakier,abs,srs a obok stoi ten sam model bez tych bajerów
Ty wybierasz ten bez bajerów - oczywiście tańszy ale dalej dobry.

wracając do tematu LCD - poszukaj w specyfikacji
z tego co wiem to U2000 nie ma PiP-a ,wejścia PC
ale na pewno czegoś jeszcze tez mu brakuje.

Oczywiście obraz jest taki jak powinien mieć Sony - dobry.

mam nadzieję iż wytłumaczyłem to dokładnie.A chodzi mi o to że dopłacając parę złotych więcej masz rozbudowany LCD a nie "golasa"

pozd
 

jadzka4

New member
jarwisz napisał:
możesz porównać to do wyposażenia samochodów - bedzie bardziej przejrzyste porównanie
stoi samochód do wyboru z centralnym zamkiem,alufelgi,metalik lakier,abs,srs a obok stoi ten sam model bez tych bajerów
Ty wybierasz ten bez bajerów - oczywiście tańszy ale dalej dobry.

wracając do tematu LCD - poszukaj w specyfikacji
z tego co wiem to U2000 nie ma PiP-a ,wejścia PC
ale na pewno czegoś jeszcze tez mu brakuje.

Oczywiście obraz jest taki jak powinien mieć Sony - dobry.

mam nadzieję iż wytłumaczyłem to dokładnie.A chodzi mi o to że dopłacając parę złotych więcej masz rozbudowany LCD a nie "golasa"

pozd

co do tego modelu. to jest to najniższy model SONY. Czego mu brakuje?

wejście PC jest, ale

PODSTAWA! - To że ma inną technologię wyświetlania niż pozostałe modele SONY z lini Bravia.Tę najprostrzą. Brak również w tym modelu U systemu podświetlenia barw WCG-CCFL i filtru barw (tak samo nie ma tego w modelu S) - jest to roższeżona przestrzeń barw. Jak również brak w obydwu tych modelach systemu LIVE COLOUR CREATION

Inny system dzwięku - Virtual Dolby pozostąłe modele z lini Bravia posiadają - SRS TruSurround XT, Dolby Pro Logic albo Suround Pro Logic II

Informacje można znależć na stronie Sony'ego. Można tam sobie porównać modele wraz z ich wyposażeniem.

Jężeli ten rozmiar i za niewiele więszke pieniądze to polecłabym już model 26 calowy z seri S, albo 32 calowy z seri V (trochę droższy)

No chyba że inną markę...

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

sw3

New member
Czy ktoś się orientuje jak jest z tym PIPem w 26u2000?
W specyfikacji jest podane: PIP TAK(PC). Czy to znaczy, że jednym z obrazów może być tylko sygnał z dsub? Wiem, że jest tylko jeden tuner więc nie może być prawdziwego PIP ale co z pozostałymi wejściami (SCART czy HDMI)? Czy są one jakoś gorsze od wejścia PC?

Może na tym forum jest ktoś kto wie bo jak wysłałem e-maila z tym pytaniem do Sony to dostałem w odpowiedzi wykaz centrów Sony.
 

pandzik

Member
Bez reklam
jarwisz napisał:
o właśnie tu widać dodatkowe róznice
najlepiej wybrać model X ale w 26" to go nie ma

pozd

Gośc pyta o tv za ok 3000 zł . Po co mu truć o modelu za kilkanascie razy wiecej (teoretycznie - bo go nie ma)... pewnie , że jest lepszy
tak jak vectra jest lepsza od corsy...


Cytat:
Napisał sw3
Czy ktoś się orientuje jak jest z tym PIPem w 26u2000?
W specyfikacji jest podane: PIP TAK(PC). Czy to znaczy, że jednym z obrazów może być tylko sygnał z dsub? Wiem, że jest tylko jeden tuner więc nie może być prawdziwego PIP ale co z pozostałymi wejściami (SCART czy HDMI)? Czy są one jakoś gorsze od wejścia PC?

Może na tym forum jest ktoś kto wie bo jak wysłałem e-maila z tym pytaniem do Sony to dostałem w odpowiedzi wykaz centrów Sony.




Najlepiej wybierz sie do media albo saturna, Tam zadaj te pytania.
Powinni znać odpowiedz.
Najważniejszy jest brak systemu poprawy obrazu brava engine i przestrzennego dźwieku...
:wink:
 
Ostatnia edycja:
Do góry