DVB-T w KDL-32S2010

kiszon

New member
Witam, w/w telewizorek ma wbudowany tuner cyfrowy terrestrialny. Ja mieszkam w Warszawie, a z PeKiNu caly czas transmitowane są TVP1,2 i 3 w DVB-T. Wczoraj kolega sprawdził na dekoderze zewnetrznym. Ja w moim TV, za żadne skarby nie jestem w stanie złapac sygnału. Serwis z ktorym się kontaktowałem - nie ma o tym pojęcia. Czy komuś udało się skorzystać z DVB-T w tym telewizorku ?
 

Kerhold

New member
kiszon napisał:
Witam, w/w telewizorek ma wbudowany tuner cyfrowy terrestrialny. Ja mieszkam w Warszawie, a z PeKiNu caly czas transmitowane są TVP1,2 i 3 w DVB-T. Wczoraj kolega sprawdził na dekoderze zewnetrznym. Ja w moim TV, za żadne skarby nie jestem w stanie złapac sygnału. Serwis z ktorym się kontaktowałem - nie ma o tym pojęcia. Czy komuś udało się skorzystać z DVB-T w tym telewizorku ?

Witam.

Również miałem z tym problem, ale udało się rozwiązać. Otóż, o ile dobrze pamiętam, problemem było to, że trzeba zmienić kanał przy strojeniu kanałów cyfrowych, bodajże z 18 na 22 czy jakoś tak. Wiem, że na tym pierwszym za nic nie udało mi się nic obejrzeć, ale na innym było ok.

Sprawdzę jeszcze, czy dobre numery kanałów podałem.

Pozdrawiam.
K.
 

wojteke10

New member
Posiadam właśnie ten telewizorek i odbiera mi bardzo fajnie kanały DVB-T z Suchej Góry pod Rzeszowem, odemnie jest to linii prostej ok 100 km i to odbiera na zwykłej antenie szerokopasmowej.
 

Ra_fi

New member
Dvb-t

Moc emisji sygnału w Wawie jest bardzo niska w chwili obecnej. Sprawdź jak to wygląda na tunerze zewnętrznym. Ja mam przesłonięty pałac wysokim blokiem i z antenami balkonowymi mi bardzo rwie. Reasumując - zadbaj o dobry poziom sygnału.
 
Do góry