Sony BRAVIA 40X2000

jarwisz

New member
Bez reklam
bardzo dobrze wybrałeś
mało co może się rownać z SONY KDL-40X2000 BRAVIA możesz jeszcze poczekać i kupic SHARP LC-46XD1E ale to wydatek jak myślę około 17kpln
SONY KDL-40X2000 chyba śmiało może stanąć w szranki z SHARP LC-42XD1E i nie wiadomo ktory lepszy - tylko te 2" różnicy na rzecz Sharpa i cena o wiele niższa okolo 11kpln

pozd
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
tak czy tak - Sharp 46 XD 1 będzie w sprzedaży i cena nie bedzie wyzsza niż 14000 zł .
I patrząc na zdjęcia porównawcze - to Sharp ma zdecydowanie lepszy obraz .Tak jest również opinia tych co byli na targach IFA w Berlinie.
Wiec kilka dni wyrzymasz. Maja być wg. ostatnich wieści w połowie października.

ifa2006_xd1_vs_x2000.jpg


sprawdź sam


pozdrawiam
 

ArturKania

New member
Sorry ale to trochę nieprofesjonalne ze strony marketingu Sharpa aby nie była znana dokładna data premiery topowego modelu w 40 mln kraju :x

PS . A co do Sony to jest bardzo drogie.
 

JAREK

New member
Sony KDL 40X2000

Spoko, ceny spadną jak tylko pojawią się na rynku konkurenci w tej wielkości ekranu. Nie jest sztuką szarpnąć się na np.46" - problem w tym jak potem oglądać sygnał SD z 2 metrów?. Wbrew pozorom największe interesy robi się na rzeczach małych, bowiem popyt jest zdecydowanie większy, niż na produkty duże. W tej chwili x2000 jest oferowany przez kilka sklepów w Polsce i według Skąpca najniższa cena wynosi 11600 PLN.
A do gwiazdki jeszcze daleko.
Pozdrowienia
 

musti

Banned
Jeszcze trochę cierpliwości. Wprawdzie nie ma jeszcze ani sztuki w sklepach, ale są już w drodze....
Z drugiej strony ciekawe, że sklepy internetowe oferują go od jakiegoś czasu. Pewnie wirtualne sztuki ;)
Na razie są tylko 46" - i pokazały się już czarne wersje - oglądałem dziś w Centrum Sony.
 

musti

Banned
Seria W jest spozycjonowana o stopień niżej od X. To co zauważyłem oprócz bardziej prestiżowego designu serii X to: Bravia Engine EX (bez EX w serii W) oraz Virtual Dolby Surround PL II - w W skromniejszy dźwięk. Reszta prarmetrów podobna, panel Full HD ten sam. Seria W występuje tylko w wielkościach 40 i 46".
 

RS4

New member
musti napisał:
Seria W jest spozycjonowana o stopień niżej od X. To co zauważyłem oprócz bardziej prestiżowego designu serii X to: Bravia Engine EX (bez EX w serii W) oraz Virtual Dolby Surround PL II - w W skromniejszy dźwięk. Reszta prarmetrów podobna, panel Full HD ten sam. Seria W występuje tylko w wielkościach 40 i 46".

Główna różnica to taka że seria W wyświetla tylko 1080i a seria X 1080p inne różnice to bzdety, Sharp 42XD1,będzie dostępny w pierwszej połowie listopada.


RS4
 

musti

Banned
RS4 napisał:
Główna różnica to taka że seria W wyświetla tylko 1080i a seria X 1080p inne różnice to bzdety, Sharp 42XD1,będzie dostępny w pierwszej połowie listopada.


RS4
dla Ciebie istotne są formaty wyświetlania, a dla innych "współczynnik akceptacji przez żonę" - w tym "parametrze" Bravia jest lepszą propozycją niż Sharp.
 

RS4

New member
musti napisał:
dla Ciebie istotne są formaty wyświetlania, a dla innych "współczynnik akceptacji przez żonę" - w tym "parametrze" Bravia jest lepszą propozycją niż Sharp.

No tak, wszystko zależy jak kto sobie poukłada

;)
 

Dawidowski1000

New member
Sony KDL 40x2000

Witam.

Sony kdl40x2000 zakupiłem w zeszłym tygodniu w sklepie "nie dla idiotów". Jest Ok. Sprawdziłem go na Xboxie 360 w 720p/60fps , jest super. Na zwykłej TV jest ok, DVD w 480p jest też naprawde nieżle. Ale czuje się trochę oszukany przez SONY, bo już w Japonii pojawił się kdl 40x2500 który to ma już versje wejścia HDMI 1.3 (Specyfikacja pod Sony playstation 3) i oprogramowanie v.2.5 ,więc kupiłem przestażały LCD, no może trochę przesadzam. Po za tym na tym LCD 40x2000 nie otrzymasz pełnych 1080p w 60fps, tylko 1080p w 30fps!! bo w kdl 40x2000 jest werjsa HDMI 1.2a .Nowy model 2500 wyswietli pełne 1080 w 60 klatkach i to na niego powinienem czekać .Moim zdaniem to warto poczekać na model kdl-40x2500 . Niestety za rok będę musiał kupić kolejny LCD .......za 12000 PLN :cry: A do tego czasu pojawi się pewnie Kdl40x3000.................
 
Ostatnia edycja:

nakonwr

New member
do RS4

Główna różnica to taka że seria W wyświetla tylko 1080i a seria X 1080p inne różnice to bzdety - to Twoje slowa.
Ja mam 40W200 i jest HD1080 czyli wyswietla 1080p a roznica to tylko obudowa ( a raczej ramka na okolo LCD ) i to ze seria W nie ma BRAVIA ENGINE EX .

pozdr Adam
 

maciek_s

New member
nakonwr napisał:
Ja mam 40W200 i jest HD1080 czyli wyswietla 1080p a roznica to tylko obudowa ( a raczej ramka na okolo LCD ) i to ze seria W nie ma BRAVIA ENGINE EX .

pozdr Adam

I cena:D Tez sie zastanawialem czy brac seriw W czy X. Ale jak porownalem oba to jednak wybralem X.
pozdro
maciek
 

jolsz

New member
Wreszcie kupiłem BRAVIA 46x2000

Jest piekny i przede wszyskim żonie sie podoba. Kablówka srednio, n-tv nieco lepiej, Discovery HD super, zwykłe DVD tez nie najgorzej. Na razie jestem na etapie ustawiania trybów obrazu i dzwieku.
 
Do góry