SONY KDL-32S2000 - mam w domu tylko kablówkę co dokupić aby obraz byl jak najlepszy?

bosiak

New member
miguel napisał:
Witam !
Zamówilem przez internet telewizor SONY KDL-32S2000. Na tym forum przeczytalem o różnych jakościach obrazu w zależności od źródła sygnalu.
W domu mam podłączoną telewizję kablową, nie posiadam DVD ani anteny satelitarnej. Chcialbym się dowiedzieć co muszę dokupić aby obraz byl jak najlepszy.


http://www.sony.pl/view/ShowProduct...w_pl_PL&pageType=Overview&category=TVP+LCD+TV

Mam ten telewizor - telewizja na kablówce UPC jest w miarę ok. Teraz już się przyzyczaiłem :) Ale DVD wynagradza wszelkie niedogodności z TV :) :)
 

jacekkdf

New member
Wypadaloby jak najszybciej zerwac umowe z kablowka i zapodac "n" lub zmienic standart nadawania z kablowki na cyfrowy ( montuja dekoder cyfrowy i obraz jest znacznie lepszy choc to dalej nie to co 720p

testuje rozne tv pod kątem obrazu z analoga i w sumie zaden lcd , plazma nie nadaje sie do tego

jesli nie masz zrodla hdtv nie zobaczysz co potrafi LCD i plazma a kupowanie tego do analoga niestety jest jak kupowanie sportowego samochodu z 19" kolami na polskie drogi ( te tv wyprodukowano o pare lat za wczesnie w stosunku do nadawanego sygnalu w Polsce )

pozd

do analoga nadaja sie CRT ( optymalnie ) pozostale np. projektory , DLP lub 3 lcd np. sony kdf beda lepsze od lcd i plazmy do kablowki
 

Holt_

New member
Bez reklam
no, dobrze, a np jak najlepiej połączyć LCD Bravia z serii V2000 z nagrywarką Sony (z HDMI) i dekoderem Motorola DVi1000 udostępnianym przez Aster, żeby uzyskać jak naljepszy obraz????
 
Do góry