Sony Bravia KDL KDL-40S2010 - na czym powiesić na ścianie?

sikora-m

New member
Witam wszystkich na forum :]
Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre (Ale w rozsądnej cenie) mocowanie telewizora na ścianę?
Niestety na gogle niczego nie znalazłem, na forum tez szukałem...

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Zdażyło się już kilka "spadków" plazm i LCd. Ostatnio jednemu z naszych klientów /ale w Polsce już kilkanaście takich przypadków/
Wydawało się że zakup uchwytu to prosta sprawa . Że wystarczy coś za 100 zł i basta. Kupując plazmę za 10.000 nie można oszczędzać na niesprawdzonych wieszakach.
Plazma / nowa/ spadła ze ściany i nie nadaje sie już do naprawy. Sugeruję więc ubezpieczać , w ubezpieczeniu ogólnym. Kupuj sprawdzone uchwyty i wieszaki , szczególnie jeśli mają być uchylne.
Do tego telewizora wieszak kosztuje od 299 zł do 399 zł.
pozdrawiam
 

sikora-m

New member
Wielkie dzięki za pomoc!

itam
Zdażyło się już kilka "spadków" plazm i LCd. Ostatnio jednemu z naszych klientów /ale w Polsce już kilkanaście takich przypadków/
Wydawało się że zakup uchwytu to prosta sprawa . Że wystarczy coś za 100 zł i basta. Kupując plazmę za 10.000 nie można oszczędzać na niesprawdzonych wieszakach.
Plazma / nowa/ spadła ze ściany i nie nadaje sie już do naprawy. Sugeruję więc ubezpieczać , w ubezpieczeniu ogólnym. Kupuj sprawdzone uchwyty i wieszaki , szczególnie jeśli mają być uchylne.
Do tego telewizora wieszak kosztuje od 299 zł do 399 zł.
pozdrawiam

Masz rację, nie chcę kupić żadnego badziewia tylko coś co będzie pewnie trzymało Bravię. Widziałem uchwyt w salonie Sony ale on kosztował prawie 1000zł, więc cieszę się z tych linków, teraz na pewno coś wybiorę :p
 

oskar38

New member
sikora-m napisał:
Witam wszystkich na forum :]
Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre (Ale w rozsądnej cenie) mocowanie telewizora na ścianę?
Niestety na gogle niczego nie znalazłem, na forum tez szukałem...

Pozdrawiam
Witam wszystkich odwiedzajacych forum.Znalazlem taka stronke z uchwytami do LCD www.falkomarket.pl
 

pawel_S

New member
ponawiam pytanie

Witam,

Samemu mam ten sam problem.
Może ktoś poradzi jakieś konkretne rozwiązanie?

Nie przewiduję, żeby jakakolwiek regulacja była mi w ogóle potrzebna, poza tym mam przeświadczenie, regulacja = mniej pewna konstrukcja.

Rozważam uchwyt Vogels VFW 040, ale dystans, jaki przy tym uchwycie dzieli TV od ściany to 43mm. Dla mnie wręcz super, ale producent zaleca 6 cm.

Czy ktoś jest w stanie podzielić się swoim sposobem mocowania?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
Paweł
 

toniek53

New member
W sklepach RTV np. Euro są specjalne uchwyty do mocowania telewizorów na ścianie,w zależności od wielkości telewizora.Na opakowaniach tych uchwytów jest napisane do jakiej wielkości telewizorów są przeznaczone. Pozdrawiam. Pomyślnych zakupów.
 
Do góry