roznica miedzy 40V2000 a 40V2000AEP

pawlo

New member
mam pytanko do szanownych forumowiczow-jaka jest roznica miedzy KDL-40V2000 a KDL-40V2000AEP bo kompletnie sie nieznam i nigdzie nie moge znalezdz a chcialbym kupic tego sony ale przed tym chcialbym wiedziec co oznacza to AEP i czy to jest jakas istotna roznica?
dziekuje i pozdrawiam
 

JACEK2

New member
pawlo napisał:
mam pytanko do szanownych forumowiczow-jaka jest roznica miedzy KDL-40V2000 a KDL-40V2000AEP bo kompletnie sie nieznam i nigdzie nie moge znalezdz a chcialbym kupic tego sony ale przed tym chcialbym wiedziec co oznacza to AEP i czy to jest jakas istotna roznica?
dziekuje i pozdrawiam
Roznica polega na tym , ze ten model ma tuner do odbioru cyfrowego w transmisji naziemnej .
 

JACEK2

New member
pawlo napisał:
dzieki wielkie-to rozumiem ze ten z AEP ma to cyfrowe wejsie i ten raczej mam kupowac
dzieki
Nie wiem czy dobrze zrozumielismy sie ... Cyfrowy naziemny przekaz z tego co sie orientuje eksperymentuje sie TYLKO w Warszawie , takze moze sobie spokojnie dac spokoj z ta wersja AEP .
 

pawlo

New member
no tak tylko ze ja mieszkam w niemczech i w sumie niewiem czy mam tu z kablowki cyfrowy przekaz ale jesli niema to moze wkrotce bedzie to lepiej by bylo juz miec taki tv z tym wejsciem i mysle ze jesli nawet niema jeszcze cyfrowego nadawania to nic nie bedzie przeszkadzalo w odbiorze "zwyklej" kablowki.popraw mnie jesli sie myle bo naprawde w tych sprawach za dobry nie jestem.
dzieki za pomoc.
pozdrawiam
 

JACEK2

New member
pawlo napisał:
no tak tylko ze ja mieszkam w niemczech i w sumie niewiem czy mam tu z kablowki cyfrowy przekaz ale jesli niema to moze wkrotce bedzie to lepiej by bylo juz miec taki tv z tym wejsciem i mysle ze jesli nawet niema jeszcze cyfrowego nadawania to nic nie bedzie przeszkadzalo w odbiorze "zwyklej" kablowki.popraw mnie jesli sie myle bo naprawde w tych sprawach za dobry nie jestem.
dzieki za pomoc.
pozdrawiam
Jesli mieszkasz w BRD to zmienia postac rzeczy !!:cool:
Sadze ze tam juz jest , a jesli nie ma to wkrotce bedzie NAZIEMNY przekaz cyfrowy - jak na razie takowy byl tylko z satelity ! We Francji istnieje takowy od ponad roku i dobrze sie rozwija - zapewnia on lepsza jakosc przekazu od dotychczasowego analogowego .Zeby z niego korzystac trzeba miec specjany tuner , takowy wlasnie jest zamontowany w tej wersji tego TV .
 

musti

Banned
Trochę namieszaliście. O tunerze DVB-T świadczą litery KDL (modele bez tunera nazywały się KLV).
Literki po symbolu oznaczają wersję regionalną. Model nazywa się KDL-40V2000, a co ma dalej jest mniej istotne.
Kiedyś były rózne wersje, ale teraz jest model zunifikowany - jeden na cała Europę (choć nie jestem pewien co do GB i Rosji).
Pierwsze wersje KDL-i nie miały polskiego menu i paru drobiazgów, ale teraz raczej jest wszystko OK.
 

JACEK2

New member
musti napisał:
Trochę namieszaliście. O tunerze DVB-T świadczą litery KDL (modele bez tunera nazywały się KLV).
Literki po symbolu oznaczają wersję regionalną. Model nazywa się KDL-40V2000, a co ma dalej jest mniej istotne.
Kiedyś były rózne wersje, ale teraz jest model zunifikowany - jeden na cała Europę (choć nie jestem pewien co do GB i Rosji).
Pierwsze wersje KDL-i nie miały polskiego menu i paru drobiazgów, ale teraz raczej jest wszystko OK.
Masz racje !
Najprawdopobniej te modele niczym sie nie roznia ...
Ten z ape jest tylko w B , D, NL i krajch skandynawskich.
 

pawlo

New member
koledzy........dziekuje za odpowiedzi!
czyli bez roznicy ktorego zamowie.......obydwa sa takie same,
jutro zamawiam:D
jeszcze raz wielkie dzieki,
pozdrowionka
 
Do góry