Sony KLV-S32A10E

ubn300

New member
Na początku chciałbym się serdecznie przywitać ze wszystkimi użytkownikami Forum, gdyż jestem tu nowy : )
Niedawno kupiłem telewizor LCD Sony KLV-S32A10E,do Tv mam podłączony dekoder Cyfry +, w którym nie ma jednak Polsatu, więc mam dokupioną zwykłą antene domową, wewnętrzną, podłączoną przez dekoder do Tv, czy przez takie połączenie uda mi się zaprogramować w tym telewizorze Polsat i Trójke Regionalną? Jak tak prosiłbym o jakieś wskazówki, pomoc. Z góry dziękuję, pozdrawiam!
 

Kerhold

New member
Witam.

A czemu nie podłączysz anteny naziemnej bezpośrednio do telewizora?
Tak na pewno będzie działać. W ramach dekodera - mam wątpliwości.

Pozdrawiam.
K.
 

ubn300

New member
Sprzedawca mówił mi, że nie ma możliwości podłączenie takiej anteny bezpośrednio do telewizora, tak jakbym widział takie wejśćie, obok jakiegoś innego wejścia za taką klapką, ale nie wiem, czy to jest to i, czy można się do tego z anteną podpinać...
 

Kerhold

New member
ubn300 napisał:
Sprzedawca mówił mi, że nie ma możliwości podłączenie takiej anteny bezpośrednio do telewizora, tak jakbym widział takie wejśćie, obok jakiegoś innego wejścia za taką klapką, ale nie wiem, czy to jest to i, czy można się do tego z anteną podpinać...

Moim zdaniem można, bo zastanawiałem się nad tym modelem wcześniej i nie przyszłoby mi do głowy, że nie można. Głupia może porada, ale dla pewności sprawdź w instrukcji.
To byłoby dziwne, gdyby się nie dało. U mnie z lewej strony telewizora jest takie
gniazdko antenowe.

Pozdrawiam.
K.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
ubn300 napisał:
Sprzedawca mówił mi, że nie ma możliwości podłączenie takiej anteny bezpośrednio do telewizora, tak jakbym widział takie wejśćie, obok jakiegoś innego wejścia za taką klapką, ale nie wiem, czy to jest to i, czy można się do tego z anteną podpinać...
ten model ,zresztą jak prawie wszystkie

posiada Wejście RF naziemnej anteny TV - więc można

pozd
 

raff

New member
Witam
Czy cena ok.4 tyś za ten tv jest dobrą propozycją z uwagi na fakt,że jest stary model.Czy ten model ma wsparcie HDCP? Proszę o poradę.
Pozdrawiam
 

musti

Banned
Temat HDCP był już wałkowany na forum. Każdy telewizor HD Ready powinien wspierać HDCP. Chyba, że ktoś nazywa HD Ready mimo braku HDMI (widziałem takie rodzynki).
 

raff

New member
Dzięki musti za odpowiedź.
Mam pytanie czy ten model będzie dobrym zakupem jeśli chodzi o cenę ,którą podałem wcześniej czy jednak dążyć do nowszego modelu? Z góry dzięki za odpowiedź.
pozdro
raff
 

musti

Banned
Posiada, możesz być spokojny. Wszystkie modele Sony akceptują HDCP, sprawdzałem to jak kupowałem swój ;).

A co do S32A10, to za podobną cenę kupisz nowy model KDL-32U2000 - praktycznie to samo w innej skrzynce. Choć niewiele droższy jest KDL-32S2000, a ma już panel S-PVA, podobno lepszy niż w poprzedniku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
niestety 32 s jest lepszy od serii U. Seria U nie posiada systemu Bravia Engine i jeszcze paru innych rzeczy.
Ale oczywiście jeśli już musisz brać Sony - to w nowej wersji s 2000.
Jednak sami klienci podczas prezentacji mówią że seria ta w konkurencji z Sharpem BV 9 i JVC X 70 - przegrywa.

pozdrawiam
 
Do góry