Zakup lampy do kamery Sony HDR-XR550VE

Adamo169

New member
Witam wszystkich forumowiczów od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem kamery Sony HDR-XR550VE zastanawiam się nad zakupem jakiejś lampy żeby doświetlić nagrywane miejsca nie zawsze jest dobre światło i mimo że kamera nagrywa przy słabym oświetleniu nie jestem zadowolony z efektu jaki jest po nagraniu zastanawiałem się nad lampą w originale SONY VHL-20DW2 ale opinie są bardzo podzielone że ta lampa nie nadaje się do nagrywania w formacie 16/9 że daje punktowe światło te lampy które są zaproponowane w katalogu mają słabą moc 3 w sam nie wiem czy podołają zadaniu może ktoś się wypowie na ten temat co wybrać może jakieś filmiki z działającą lampą na kamerze
 

Adamo169

New member
Mi chodzi o to czy ktoś z was miał doświadczenie z jakimiś lampami i co polecacie żeby było warte pieniędzy a nie zainwestować 500zł i okaże się że to nic nie warte
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Mi chodzi o to czy ktoś z was miał doświadczenie z jakimiś lampami i co polecacie żeby było warte pieniędzy a nie zainwestować 500zł i okaże się że to nic nie warte

Napewno się tak okaże.
Masz kamerę zabawkę i chcesz podłaczyć lampkę zabawke.

Napewno tak nie oswietlisz kopalni złota czy jaskini nieźwiedziej.
A 5000-12000 wydać nie chcesz.
 

Adamo169

New member
Takiej kwoty nie przewiduje ale chce coś dobrać warte tych 500 zł a nie jakiś szajs na pewno wiele osób ma jakieś lampy chce się zapoznać z ich opiniami
 
Do góry