Sony Kdl-46x2000

blaz

New member
Kdl-46x2000

O ile nic się nie zmieni to według Sony Poland model ten pojawi sie na początku LIPCA <zgodnie z premierą europejską>cena będze oscylować w okolicach 20000 zł
 

feiran

New member
Witam.
Jestem zainteresowany zakupem LCD SONY KDL-46X2000. Czy ten panel jest już dostępny w Polsce? Jeśli tak, to w jakiej cenie?
Czy możliwe jest zobaczenie go "w akcji" przed zakupem? Podobno są prezentacje w domu klienta.
Na jakich zasadach to się odbywa?
A może ktoś ma już ten telewizorek? Jeśli tak, to jakie są pierwsze wrażenia?
Pozdrawiam feiran
 

RS4

New member
Już jest dostepny, cena oficjalna ok 23000 ale do kupienia w okolicach 18500, poszukaj dobrze, pogadaj z Kikim lub konkurencyjnym forum (tam będzie test po weekendzie), można obejrzeć porównać i podjąć decyzję.

RS4
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Cena za Sony ok. 18.200 zł do kupienia . Jeśli Ci sie nie śpieszy , poczekaj na otrzymujace znakomite recenzje Sharpa 46" XD1 . A Twoje środki wystarczą na model 52" XD1. Mówią że jakość niewiarygodna.

ifa2006_sharp_xd1_1.jpg


W Cenie konkurencyjnej lub JVC 46 Full HD - również w znakomitej cenie.
Również extra oceny odwiedzajacych targi IFA w Belinie.

Sony - nie widziałem w akcji .
 

musti

Banned
KDL-46X2000 jest już nawet w "sklepach dla idiotów". W przyszłym tygodniu ma dojechać czarna wersja kolorystyczna i mniejsze modele 40" (również full HD):D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Sharp 46 XD1 będą dostępne za kilka dni.
Ceny wjątkowe -tylko dla członkow forum.
ifa2006_xd1_vs_x2000.jpg


tu jest porównanie z targów Ifa
Sharp 46 XD1 /ten pierwszy/ i Sony 46x 2500

Różnice widać gołym okiem.
pozdrawiam
 

RS4

New member
Piękne zdjęcie, ja parę godzin bawiłem się 46X2000 i ...powiem tyle - kaszanka za tak duże pieniądze, Kiki czy znasz już cenę na 52XD1 wg Sharpa ma być wcześniej niż 46?

RS4
 
Do góry