HDR-PJ10E a HDR-CX305

mystaloba

New member
Witam!
Chcialem sie Was poradzic, czy warto jest zamienic kamere HDR-CX305 na HDR-PJ10E ? Ta pierwsza kupilem dzieki waszym opiniom i do tej pory ani razu sie na niej nie zawiodlem. Z drugiej strony widzac nowszy model [a czy lepszy tego nie wiem, ale sadzac po specyfikacji chyba tak...] z 30x zoomem optycznym, 5.1 kanalowka i z projektorem, to nie wiem czy lepszym pomyslem dla mnie bedzie jak sprzedam starsza 305tke i kupie PJ10E ? Oprocz tego, ze 305 ma duzo lepszy aparat, bo 7Mpix to chyba nic wiecej lepszego w niej nie ma ? Chyba, ze o czyms nie wiem ? Dziwne jest jeszcze to, iz cena tych dwoch kamerek jest podobna. Co o tym myslicie ? Warto pojsc na taka zamiane ?
 
Ostatnia edycja:

oneGabryś

New member
Myślę, że taka zamiana to dobry pomysł. HDR-PJ10E ma bardzo ciekawe możliwości, żeby wspomnieć o nagrywaniu dźwięku przestrzennego, wejściu na zewnętrzny mikrofon, dużym zoomie optycznym oraz projektorze.
Co do rozdzielczości zdjęć to pewnie sam się przekonałeś, że w zdjęciach - póki co - jednak lepiej spisują się aparaty, więc moim zdaniem nie powinieneś tego brać pod uwagę.
Pozdrawiam.
 
Do góry