Sony Investigating “Crease” Defect On Flagship HX923 3D LED TVs

ernet

Active member
Bez reklam
Nie wiem, czy dotyczy to także modelu 920, ale warto uważać przy zakupie tak drogiego telewizora. Sprawa stała się już bardzo głośna na tyle,że Sony oficjalnie zajęło stanowisko w tej sprawie niejako potwierdzając istnienie problemu.
Sony Investigating “Crease” Defect On Flagship HX923 3D LED TVs

A poniżej link do Forum, gdzie pisze się o tym problemie ( przykładowa stron, na poprzednich też może być na ten temat ).
http://www.avforums.com/forums/lcd-...-bravia-hx923-3d-local-dimming-led-tv-33.html

I forum Sony Anglia:

http://www.sony-europe.com/discussions/thread/128007?start=31&tstart=0

Więcej informacji w googl'e pod hasłem " hx923 crease ".
Ponieważ jestem zainteresowany tym modelem chciałbym uzyskać jak najwięcej informacji " co się dzieje ".


Może Kiki ( ze swoich - jak zawsze - dobrych żródeł )mógłby to sprawdzić ?
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
postaram się sprawdzić jutro.

Myśle,że mogę powiedzieć w liczbie mnogiej - dziekujemy - bo model jest fajny i pewnie jest przedmiotem zainteresowania wielu osób. A przy okazji... dałoby sie dowiedzieć czy Sony planuje powrót do 5-letniej gwarancji ?
 

tdx

New member
Bez reklam
5-letnia gwarancja będzie zapewne dostępna tylko w salonach Sony Center (tak jak w poprzednim roku jako wsparcie sprzedaży) oczywiście każdy kto kupi TV firmy Sony może sam taką gwarancję dokupić jest ona tańsza niż gwarancje sprzedawane w sklepach rtv. Na darmowa 5-latkę taką jaka była 2 i 3 lata temu raczej już bym nie liczył.
 

WojtR

Member
Bez reklam
5-letnia gwarancja będzie zapewne dostępna tylko w salonach Sony Center (tak jak w poprzednim roku jako wsparcie sprzedaży) oczywiście każdy kto kupi TV firmy Sony może sam taką gwarancję dokupić jest ona tańsza niż gwarancje sprzedawane w sklepach rtv. Na darmowa 5-latkę taką jaka była 2 i 3 lata temu raczej już bym nie liczył.


wystarczy jak SONY Polska przestanie robić z ludzi debili i różnica np. miedzy 55 : EX a NX nie będzie wynosiła 3 tyś PLN tylko ok 1tyś PLN jak na całym świecie :twisted:
 

tdx

New member
Bez reklam
:) cóż, taki już jest "Polski marketing szemrany" - na wszystkim zarabiamy min 2 razy
 
Do góry