Sony Kdl 32s a kablówka.

zibip

New member
Mam zamiar zakupić Sony kdl 32s2010 . Będę oglądał głównie telewizję z kablówki UPC.W tej chwili mam telewizor 100Hz i obraz jest super.Kolega przestrzega mnie przed zakupem LCD, twierdzi że będę miał dużo gorszy obraz.Czy to prawda? Co sądzicie o tym sony. Dodam że mam już kino domowe sony dav -300.Czy ma to jakieś znaczenie ? Czy może wybrać inną firmę.
 

ortax360

New member
Zdecydowanie PANASONICA 32LX500 .

Tym bardziej , ze na Allegro jest w cenie 5200zł!!!
LCD swietnie działa z kablem , ma lepszą czern ,dzwięk przy PC działa z pełna rozdzielczoscią matrycy 1360x768 itd.
Model SONEGO podany przez ciebie to podstawowy lcd tej firmy .
Jak uparłes sie na sonego to tylko 32v2000 lub v10e( nie ma wejscia pc) oba lcd sa bardzo dobre .

Kolega nie ma racji smiało mozesz kupic LCD .
 
Ostatnia edycja:

uruk-hai

New member
Jeśli masz 100Hz Sony to prawdopodobnie tv LCD może Ci sprawić zawód jeśli będziesz oglądał kablówkę. Poczytaj na Forum, jest sporo obiekcji w tym wzglądzie...

Filmy dvd to osobny rozdział i tu jest znacznie lepiej - ja jestem ukontentowany zupełnie

Kupiłem Sony LCD 32S2010 a nie V celowo - nie zauważyłem by prócz lepszej czerwieni i gorszego wyglądu (IMHO) coś różniło te telewizory, zaoszczędziełem za to tauzena mniej więcej ....
 

zibip

New member
Mam aktualnie Grundiga 25" 100Hz .Czy to znaczy że będę miał porównywalny obraz w lcd na kablówce ??
icon5.gif
.Czy będzie różnica w jakości obrazu na poszczególnych kanałach?
icon5.gif
Dzięki za odpowiedz.
 

uruk-hai

New member
zibip napisał:
Mam aktualnie Grundiga 25" 100Hz .Czy to znaczy że będę miał porównywalny obraz w lcd na kablówce

MOIM ZDANIEM!

Sadzę że dopóki nie będzie sygnału zgodnego z HD w naszym kraju będzie to porównywalny obraz (czyli nie prędko!).

Kolega ma Philipsa i nie widzę by miał gorszy obraz na Cyfrze + od mojego Sony LCD 32S2010

Inna sprawa to DVD: to mój tv jest górą

Kupiłem tv LCD bo nie miałem w ogóle żadnego telewizora :) , a lubię oglądać filmy z dvd to zdecydowało o moim wyborze
 

parsifal

New member
>>Mam aktualnie Grundiga 25" 100Hz .Czy to znaczy że będę miał porównywalny obraz w lcd na kablówce ??

Nie, obraz na LCD będzie zauważalnie gorszy - głównie z odległości poniżej 3 metrów

>>Czy będzie różnica w jakości obrazu na poszczególnych kanałach?

Tak, ale to operator TV kablowej decyduje o jakości programów a raczej o źródle z którego te programy "pobiera" i przesyła abonentom

>>Dzięki za odpowiedz.[/quote]

Nie ma za co - to moje subiektywne opinie
 
Do góry