Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

SonyKamery Sony

Wróć HDforum > Video > Kamery > Sony > Hdr cx700 v e
Odpowiedz

Junior Member

Meldunek: Mar 2011
27-03-2011, 14:02
Arrow Hdr cx700 v e

witam wszystkich . jestem w posiadaniu j.w. i jestem ciekaw jak zachowa sie kamerka po podłączeniu do niej SONY ECM-HW2 a właściwie jak bedzie zapisywany dzwięk .wiadomo iż CX nagrywa DD 5.1 ,w instrukcji do ECM napisane jest " Tryby nagrywania: miksowanie 5.1 kanałów, miksowanie mono, jeden kanał, wyłączony. " jak w praktyce bedzie wyglądała zapisana ścieżka dzwiękowa po włączeniu danych "trybów" . jesli ktoś z szanownych kolegów miał do czynienia z ECM-HW2 i jest w stanie coś na tentemat napisać - bede wdzięczny ,pozdrawiam .
Odpowiedź z Cytatem
pokoss jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Member

Meldunek: Jan 2010
28-03-2011, 14:25
Domyślnie

Gratuluje zakupu.

co do SONY ECM-HW2 nie wypowiem się.
W związku z tym, że sam poluję na tę kamerę mam 2 pytanka.

1.Czy miałeś pilota w zestawie.

2.Czy zauważyłeś taki oto problem:

Sony HDR-CX700V Shipping tomorrow, Anyone ordered one? - Page 11 - AVS Forum

filmik od Dave Mack pokazujący kropy u góry z prawej strony.(post nr 306 strona 11 tego tematu z tego forum)

Jestem ciekaw czy to wada egzemplarzu czy może niestety wada modelu.Jak jest u Ciebie.
No i jeżeli to nie sekret ile dałeś.Na dzień dzisiejszy.Mogę ją kupić od ręki za 5tyś. lub 4800 ale musiałbym czekać.

W salonie Sony 5700zł
Odpowiedź z Cytatem
jaguar81 jest offline
Junior Member

Meldunek: Mar 2011
29-03-2011, 08:21
Thumbs up Cx700ve

witam. odnośnie mojego pytanie dotyczącego mikrofonu sprawa się wyjaśniła-po podłączeniu SONY ECM-HW2 w trybie 5.1 dźwięk z mikrofonu ma nagrać się w centralnym kanale-reszta "otoczenia" nagrywa się z mikrofonów kamerki-i o to mi chodziło... jeśli chodzi o pytanie kolegi jaguar81-w zestawie jest pilot,osłona przeciwsłoneczna,kable,duuużo instrukcji,kody do vegas movie 10 (czy jakoś tak) ... bateria i ładowarka .kropek z filmiku "jeszcze" nie widziałem -ale poszukam , z ceną mi się udało-sklep prawdopodobnie wystawił cenę zanim mieli kamerkę na stanie-zamówiłem za 4550 i za tyle mi sprzedali (choć kilka godzin po zamówieniu cena w sklepie wzrosła do 5200) . pozdrawiam.
Odpowiedź z Cytatem
pokoss jest offline
reklama

Member

29-03-2011, 12:37
Domyślnie

Cytat:
Napisał pokoss Zobacz post
witam. odnośnie mojego pytanie dotyczącego mikrofonu sprawa się wyjaśniła-po podłączeniu SONY ECM-HW2 w trybie 5.1 dźwięk z mikrofonu ma nagrać się w centralnym kanale-reszta "otoczenia" nagrywa się z mikrofonów kamerki-i o to mi chodziło... jeśli chodzi o pytanie kolegi jaguar81-w zestawie jest pilot,osłona przeciwsłoneczna,kable,duuużo instrukcji,kody do vegas movie 10 (czy jakoś tak) ... bateria i ładowarka .kropek z filmiku "jeszcze" nie widziałem -ale poszukam , z ceną mi się udało-sklep prawdopodobnie wystawił cenę zanim mieli kamerkę na stanie-zamówiłem za 4550 i za tyle mi sprzedali (choć kilka godzin po zamówieniu cena w sklepie wzrosła do 5200) . pozdrawiam.
Fajnie, że wyjaśniłeś sprawę.Dzięki za info.Ja chyba zapoluję na cx560.Podobna tylko bez wizjera i właśnie osłony przeciw słonecznej.Zastanawiałem się czy w ogóle będę korzystać z wizjera,a czytałem na zagranicznym forum opinie, że wizjer w tej kamerze to żadna rewelacja.na chwilę obecną 700zł różnicy w cenie Cx700 i Cx560 to dla mnie sporo.Muszę przyznać,że tanio złowiłeś tę kamerę.
Odpowiedź z Cytatem
jaguar81 jest offline
Senior Member

Meldunek: Apr 2006
30-03-2011, 00:47
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaguar81 Zobacz post

2.Czy zauważyłeś taki oto problem:

Sony HDR-CX700V Shipping tomorrow, Anyone ordered one? - Page 11 - AVS Forum

filmik od Dave Mack pokazujący kropy u góry z prawej strony.(post nr 306 strona 11 tego tematu z tego forum)

Jestem ciekaw czy to wada egzemplarzu czy może niestety wada modelu.
Mi to wygląda na zwykły kurz na matrycy, a jeśli tak to w serwisie powinni z tym się uporać bez problemu. Nie mniej ciekawe jak on tam się dostał, przecież to nie lustrzanka...
Odpowiedź z Cytatem
Arek jest offline
Member

30-03-2011, 16:26
Domyślnie

Dzisiaj zakupiłem sony cx560.Bateria mi padła po paru minutach.Jest w trakcie formatowania w związku z powyższym jutro zabieram się za rozpracowywanie kamery.Polecam się w razie jakichkolwiek pytań dla osób zainteresowanych tym modelem.
Odpowiedź z Cytatem
jaguar81 jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Nov 2007

30-03-2011, 20:08
Domyślnie

coś strona sony szwankuje, mają model 690 też i co dziwne 700 ma dysk twardy, Panowie z Sony weźcie się w garść.
Ma ktoś instrukcje w pdf, na stronie nie ma?
W końcu ciekawy model, szkoda że brak 720, ale co zrobić.

Bateria Ci padła, aż dziwne, nie powinna.
Odpowiedź z Cytatem
Seba_Fan jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania