SONY DCR-HC96E-mikrofon zewnętrzny

Brachialis

New member
Witam.
Planuję zakpić mikrofon do podanej wyżej kamery jednak standardowo oferowane przez SONY typu HCM-HST1 oraz ECM-HGZ1 jakoś mało mnie interesują. Zastanawiam się czy istnieje możliwość podłączenia jakiegoś innego mikrofonu, nie koniecznie firmy SONY. Obawiam się jednak, że do podanego wyżej modelu kam. nie można podłączyć urządzenia zew. inaczej niż tylko przez stopkę z zasilaniem :-/ (może istnieją jakieś inne kombinacje)
Jeżeli jednak innego urządzenia nie podłączę to chyba zdecyduję się na HCM-HST1 tylko nie wiem czy można do niego dokupić jakieś osłony, które zmniejszą szum wiejącego wiatru?
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Witam.
Planuję zakpić mikrofon do podanej wyżej kamery jednak standardowo oferowane przez SONY typu HCM-HST1 oraz ECM-HGZ1 jakoś mało mnie interesują.
Są jak to u Sony dość drogie.


Jeżeli jednak innego urządzenia nie podłączę to chyba zdecyduję się na HCM-HST1

Zamiast dokupywać do tej kamery dodatkowe elementy (Mikrofon, ośłony, stopki itd itp) rozważ czy nie byłoby rozsądne tą kamerę wyrzucić?

Tak czy inaczej, z zakupem mikrofonu poczekaj z 7-10 miesiecy. Wtedy dodasz 600zł do ceny mikrofonu i kupiśz dobra kamerę Sony HD, z przyzwoitym mikrofonem wewnetrznym.

Cgyba że musisz, coś kupić. Musisz i juz.
Wtedy, na co czekasz , leć do sklepu. :hihi:
 
Ostatnia edycja:
Do góry