jaka pamiec do hdr-cx115?

serg77

New member
witam
mam pytanie, czy ktos z Was orientuje sie jakiej pojemnosci pamiec i jakiej najwyzszej klasy mozna zastosowac do kamery sony hdr-cx115? przegladanlem instrukcje ale nie udalo mi sie znalezc takiej informacji.
 

behemot

New member
Sam zamierzam kupić ten model więc poczytałem trochę . Dla tego modelu rekomendowane są karty o minimalnej klasie 4, czyli twoja karta powinna być minimum klasy 4 lub wyższej. Jeśli chodzi zaś o pojemność maksymalną to wydaje mi się,że poradzi sobie nawet z 64gb (nie ma podanej granicy pojemności karty dla tego modelu). Jednak nie ma co przesadzać z pojemnością gdyż sama kamera na pełnym naładowaniu nagrywa około 1,5 godz materiału i potem trzeba ładować baterie ( z tego co wiem podczas ładowania nie da się nagrywać) Jeśli o mnie chodzi ja do tej kamery dokupię sobie 16gb 10 klasy chyba,że trafie gdzieś 32 choć to mi się wydaje za dużo. Polecam ci zajrzeć na strony producentów kart i zorientowanie się ile materiału i jakiej jakości (standard czy hd czy full hd ) zmieści się na danej pojemności.
 

serg77

New member
dzieki za info, co do nagrywania na zasilaczu to nie patrzylem, ale raczej da sie, myslalem wlasnie o 16gb, klasy 10, z tym, ze pojemnosc mysle zagra, ale boje sie ze 10 to za wysoka klasa i nie pojdzie...
 

daral7

New member
na niektórych kartach pisze ze max predkosc ngrywania 20 mb/s, tzn ze nie nagram nią w trybie FX (1920x1080i) , który ma 24 mb/s ?
 
Do góry