HDR-XR155E - Dźwięk szumi ??

horak

New member
Witajcie,

To maja pierwsza kamera w życiu i nie wiem czy to normalne, że przy odtwarzaniu filmów słychać szum. Słychać go nawet w zamkniętym pomieszczeniu gdy nagrywam i ja sam nie słyszę odgłosów szumów itp. Po odtwarzaniu jednak słychać szum. Czy kamery tak mają ? Czy to normalne ? Kamera ma oczywiście dysk twardy. Dźwięk jest bardzo dobry wszystko świetnie słychać ale słychać też ten denerwujący szum. Proszę o informację w tej sprawie.

Pozdrawiam
 

LUPO78

Banned
Witajcie,

To maja pierwsza kamera w życiu i nie wiem czy to normalne, że przy odtwarzaniu filmów słychać szum. Słychać go nawet w zamkniętym pomieszczeniu gdy nagrywam i ja sam nie słyszę odgłosów szumów itp. Po odtwarzaniu jednak słychać szum. Czy kamery tak mają ? Czy to normalne ? Kamera ma oczywiście dysk twardy. Dźwięk jest bardzo dobry wszystko świetnie słychać ale słychać też ten denerwujący szum. Proszę o informację w tej sprawie.

Pozdrawiam
nie jest to normalne
 

horak

New member
Dla mnie na chłopski rozum to też dziwna sprawa. Przecież jak cisza jest w pomieszczeniu to dlaczego na nagraniu słuchać wyraźny szum ??
 

horak

New member
W menu jest zakładka ustawienie nagrań audio i tam jest zakładka poz.odn.mik. - Można tam wybrać normalny tryb gdzie szumy są wysokie - ja tak miałem i tryb niski - nagrywanie odgłosów otoczenia z rzeczywistym poziomem - po wybraniu tego szum jest znacznie mniejszy ale dźwięk słabszy.

Czy możliwe, że mam coś skopane w ustawieniach ??
 
Do góry