PS3, a odtwarzacz BR

Heniuu

New member
Witam.
Tak jak w temacie chciałem się zapytać czy konsola PlayStation 3 może posłużyć jako odtwarzacz Blu-ray. Jeśli nie to może powiedzielibyście jakich funkcji brakuje i może doradzili jakiś uniwersalny odtwarzacz.

Pozdrawiam
 

Ares78

New member
Może i jak najbardziej w tym celu się PS3 wykorzystuje aczkolwiek teraz już trochę rzadziej z racji szybko topniejących cen tradycyjnych stacjonarnych odtwarzaczy Blu ray (kiedyś ta różnica była stosunkowo niewielka przez co PS3 było nad wyraz ciekawą alternatywą). Jeśli zamierzasz również zagrać od czasu do czasu warto rozważyć tę opcję.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Jak najbardziej , jesli bedziesz gral to warto kupic, sprawdza sie swietnie (i co rusz masz aktualizacje softu z wspieraniem formatu 3d)
 

Ares78

New member
kapsell na chwilę obecną wsparcie 3D dotyczy gier aczkolwiek nie wiadomo jak to będzie się wszystko kształtować w przyszłości. Plusem są natomiast częste aktualizacje, PS3 cały czas się rozwija, aczkolwiek stricte odtwarzacze można znaleźć wygodniejsze (więcej bezpośrednio obsługiwanych formatów).
 

Mike25

New member
Ciekawy temat :)

Może rozwinę pytanie autora i zapytam znawców, czy PS3 jest dobrym odtwarzaczem blue-ray? Chodzi mi o jakość obrazu, czy jest ona na równi z odtwarzaczami stacjonarnymi średniej klasy (np sony S370), a może znacznie od nich odbiega? Sam się zastanawiam co brać, czy PS3 czy może lepiej jakiś oddzielny odtwarzacz... Liczy się przede wszystkim jakość obrazu, więc jeśli PS3 jest pod tym względem kiepska to jej na pewno nie wezmę. Wiem, że na PS3 wolno się włączają filmy i menu jest wolniejsze, ale ze względu na gry jestem w stanie to przeboleć, tylko jak mówię jakość obrazu musi być bardzo dobra.
 
Ostatnia edycja:

MMrozo

New member
Ciekawy temat :)

Może rozwinę pytanie autora i zapytam znawców, czy PS3 jest dobrym odtwarzaczem blue-ray? Chodzi mi o jakość obrazu, czy jest ona na równi z odtwarzaczami stacjonarnymi średniej klasy (np sony S370), a może znacznie od nich odbiega? Sam się zastanawiam co brać, czy PS3 czy może lepiej jakiś oddzielny odtwarzacz... Liczy się przede wszystkim jakość obrazu, więc jeśli PS3 jest pod tym względem kiepska to jej na pewno nie wezmę. Wiem, że na PS3 wolno się włączają filmy i menu jest wolniejsze, ale ze względu na gry jestem w stanie to przeboleć, tylko jak mówię jakość obrazu musi być bardzo dobra.

Jeśli chodzi o jakość obrazu i dźwięku to jest wyśmienita więc nie musisz się martwić.
 
Do góry