Bdp-s370

nagdob

Member
Bez reklam
Ciekawy jestem, czy ten nowy BDP-S370, który może odtwarzać struktury AVCHD z dysku po USB, ma możliwość odtwarzania tych struktur zapisanych pod inną nazwą niż AVCHD. Chodzi mi, czy zawsze folder, w którym zapisana jest struktura musi mieć nazwę "AVCHD", czy może być inna nazwa np. "Film z wakacji" a wewnątrz tego katalogu odpowiednie katalogi i pliki, jak w strukturze AVCHD?
 

Rivam

New member
Czy ten model BDP-S370 obsługuje serwisy VOD - IPLA i TVN? Czytałem, że ipla to ponoć tak, ale TVN? Jeszcze chcę się upewnić przed zakupem.
 

muaddib

New member
Mam pytanko:

1. czy 370tka widzi dysk zewnętrzny (a konkretnie samsung gw 640gb)? Może być fat32 (ntfs wiem że nie widzi)

2. czy 370tka ma już firmware do obsługi 3d? Jeżeli nie ma to kiedy będzie i czy w ogóle może mieć?

3. Skąd mogę ściągnąć firmware do soniaka?

4. Czy 370tka od 470tki różni się tylko obsługą 3d? Na stronie Sony nie ma innej różnicy?

5. Czy nie ma problemów z srt w tym soniaku? W ps3 połowa divixów miała opóźnienia w napisach względem dźwięku lub odwrotnie pomimo że na PC wszystko ok było?

Nigdzie na te pytania nie mogę znaleść odpowiedzi, nawet dzwoniłem do sony i kilku "super" sklepów, nic nie wiedzą:p LOL
 

rojam

New member
a czy odtwarzając plik w formacie m2ts macie możliwośc zmiany języka napisów np na polski lub angielski.
Próbowałem zripować płytkę BD na twardy dysk do formatu m2ts (25 gb), potem podzieliłem plik zripowany na 6 części po 4 gb -potem to wszystko przerzuciłem na dysk zewnętrzny Lacie 500 gb, podłączylem dysk do Sony S370 --wszystko śmiga film odtwarza, moge zmieniać ścieżkę dżwiękową z angielskiej na polską-----ale napisów nie mogę-pilot nie reaguje po naciśnięciu na subtitle. Ktoś coś wie na ten temat?
 

cptMichaaX

New member
dysk przenośny do S370

Mam ten odwarzacz. JESTEM bardzo zadowolony ale mam pytanie. Wiem że jak kolega mi pożyczył dysk 500gb to nie mogłem go podłaczyc. Może dlatego że miał dwa kable. Podłączlem z tylu i przodu. I nie przeczytał go. Jaki dysk będzie wstanie przeczytac. Ważne to bo mam filmy na blu ray i chce je dac na dysk, ale nie mam takiego dysku a nie chce kupować na ciemno. PROSZĘ o pomoc.
 

Pirat100

New member
Mam ten odwarzacz. JESTEM bardzo zadowolony ale mam pytanie. Wiem że jak kolega mi pożyczył dysk 500gb to nie mogłem go podłaczyc. Może dlatego że miał dwa kable. Podłączlem z tylu i przodu. I nie przeczytał go. Jaki dysk będzie wstanie przeczytac. Ważne to bo mam filmy na blu ray i chce je dac na dysk, ale nie mam takiego dysku a nie chce kupować na ciemno. PROSZĘ o pomoc.

Blue nie widział dysku bo na 99,9% dysk sformatowany był jako NTFS, niestety ten odtwarzacz nie czyta dysków w formacie plików NTFS. Czyta FAT32 a tu mamy ograniczenie rozmiaru pojedyńczego pliku do 4GB. Podłączysz każdy (nie wiem jak z ograniczeniem pojemności dysku ) dysk byle by był w FAT32.
 

Kaammiill

New member
Jaki ustawić dżwięk??? LPCM czy Auto?

Moje pytanie jest następujące:

Posiadam Blu-ray S370 i Ampli Sony Str Dg720. Blu ray na pokladzie dekoduje dźwięk DTS HD Dolby True HD natomiast mój amplituner tego nie robi tylko DD, DD Pro Logic i DTS. I mam pytanie w jakiej postaci mam wyslać dźwięk do Ampli tak aby otrzymać DTS HD na głośnikach? Jak ustawię auto w blu ray to Na Ampli pojawi się znaczek DTS - jednak nie mam pojęcia czy na Ampli otzrymuje DTS czy na głośniki idzie już DTS HD. Czy jeśli ustawię na odtwarzaczu LPCM to w jakiej postaci dotrze do Ampli dźwięk (bedzie w takiej w jakiej jest nagrany na płycie? czyli DTS HD?? ) Proszę o odpowiedź i wsparcie z technicznej strony ;)
 

pietiagoras

New member
Moje pytanie jest następujące:
Posiadam Blu-ray S370 i Ampli Sony Str Dg720. Blu ray na pokladzie dekoduje dźwięk DTS HD Dolby True HD natomiast mój amplituner tego nie robi tylko DD, DD Pro Logic i DTS. I mam pytanie w jakiej postaci mam wyslać dźwięk do Ampli tak aby otrzymać DTS HD na głośnikach? Jak ustawię auto w blu ray to Na Ampli pojawi się znaczek DTS - jednak nie mam pojęcia czy na Ampli otzrymuje DTS czy na głośniki idzie już DTS HD. Czy jeśli ustawię na odtwarzaczu LPCM to w jakiej postaci dotrze do Ampli dźwięk (bedzie w takiej w jakiej jest nagrany na płycie? czyli DTS HD?? ) Proszę o odpowiedź i wsparcie z technicznej strony ;)
Przymierzam sie do BD, mam ampli H/K AVR445 ktory ma DTS, a nie ma DTS HD.
Wydaje mi sie po weekendowej lekturze i google'aniu, ze jedyna opcja to BD z wyjsciem analogowym audio 5.1, albo wymiana ampli. Niestety wyjscie analogowe inne niz stereo jest dostepne tylko w BD najwyzszych serii. W serii 370/380 z tego co sie zorientowalem nie wyslesz przez ampli DTS HD.
 
Ostatnia edycja:
Do góry