Sony HDR-CX305 czy HDR-CX505

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale zakup ma być tu gdzie link ?
pixmania problemy - Szukaj w Google

Co do kamery - to tu masz opis :
Recenzja: Sony HDR-CX505 - opinie czy warto kupić, wady i zalety, cena | Testy PC World
Niestety kamera dość długo dostosowuje się do zmiany temperatury barwowej oświetlenia. Gdy filmujemy przy sztucznym, żarowym świetle i wychodzimy na zewnątrz na światło dzienne musimy poczekać nawet kilkanaście sekund zanim kamera rejestrować świat z niebieską dominantą.

Podaj do czego ma służyć ?
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
ale zakup ma być tu gdzie link ?
pixmania problemy - Szukaj w Google

Co do kamery - to tu masz opis :
Recenzja: Sony HDR-CX505 - opinie czy warto kupić, wady i zalety, cena | Testy PC World
Niestety kamera dość długo dostosowuje się do zmiany temperatury barwowej oświetlenia. Gdy filmujemy przy sztucznym, żarowym świetle i wychodzimy na zewnątrz na światło dzienne musimy poczekać nawet kilkanaście sekund zanim kamera rejestrować świat z niebieską dominantą.

Podaj do czego ma służyć ?

Nagrywanie imprez domowych,wypadow w plener itp.Kupie jednak ta nowa jednak szersze pole obiektywu duzo daje ,reszta parametrow wydaje sie byc podobnych . Jedynie brak GPS ale to nie jest najwazniejsze .Sony KAMERA HD HDR-CX305 kupić tanio

Dzieki za przestroge,bede wolal doplacic w Euro AGD i odebrac osobiscie w Bydzi niz dac sie nabic w butelke,poz
 
Ostatnia edycja:

muszyna2

New member
Kurcze 305 można kupić za 2500zł 505 3100-3200zł. Jeżeli sugerować się tylko danym technicznymi to lepsza powinna być 505 ale wiadomo w praktyce wychodzi różnie. Ciekawy jestem porównania tych kamerek.
 

digit6

New member
Moze ktos mi wytlumaczyc jaka jest roznica miedzy kamera sony cx305 a cx350?? Bo oprocz roznicy w cenie i to w granicach 700-800zl nie widze zadnej roznicy.
 

iNT

New member
Różnią się tylko i wyłącznie ilością wbudowanej pamięci. Wersja 305 posiada 16GB zaś wersja 350 - 32GB. To tyle ;]
 

digit6

New member
A czy model Sony CX305 ma taka funkcje ze zostawie ja sobie wlaczona na widok miasta i odtworzy mi caly dzien w przyspieszonym tempie w ciagu kilku minut? Wiecie o co mi chodzi, tak jakby ktos chcial wschod i zachod slonca nagrac np....zapomnialem jak ta funkcja nazywa sie w innych kamerach, wiem ze JVC hm400 cos takiego ma.
 

iNT

New member
Hmm a czy to przypadkiem nie jest sprawa tylko nagrania i następnie jego prawidłowe obrobienie (dodanie takiego właśnie efektu)?

Może ktoś ze znawców tematu odpisze konkretnie.

@UP
No to wszystko jasne :]
 
Do góry