BDP-S350 a funkcja RESUME PLAY

maxoff

New member
Czy nie macie problemów przy wznawianiu odtwarzania filmów BLU-RAY ?
U mnie ta funkcja wogóle nie działa.... - gdy oglądam film i wcisnę przycisk STOP to później teoretycznie odtwarzacz powinien wznowić odtwarzanie filmu od momentu jego zatrzymania (po wciśnięciu PLAY), a jednak ciągle zaczyna od początku. Jest to dosyć denerwujące bo trzeba pamiętać dokładny moment filmu w którym przerwało się oglądanie i ręcznie go wyszukać by do niego powrócić....
Nie sprawdzałem jeszcze zwykłych DVD, ale z tego co wiem problem tyczy sie chyba tylko filmów BD.
 

pao

New member
Soniacze chyba tak mają - w mojej 360-ce jest tak samo i też mnie to denerwuje. Może kiedyś Japońce wpadną na pomysł, żeby to poprawić i doczekamy się tej w sumie podstawowej funkcji w kolejnym upgradzie firmware'u...
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

slatertheus

New member
A w mojej 360 ta funkcja działa bez problemu... ale ja swój kupiłem w stanach... wiem tylko że są duże różnice w sprzęcie na rynku europejskim i amerykańskim...
 

pao

New member
Odkryłem w s360 jest "resume play" :eek:. Trzeba zamiast STOP wcisnąć HOME, wtedy odtwarzacz przechodzi do menu głównego, ponowne naciśnięcie PLAY powoduje wznowienie odtwarzania od poprzedniego miejsca. Funkcja ta działa nawet po wyłączeniu i ponownym włączeniu odtwarzacza. Prawdopodobnie w 350-tce będzie podobnie.
 

HubiiDubii

New member
Ja mam s350 oraz s760 i obydwa egzemplarze posiadają w/w funkcję 350 kupiona po za Europą, 760 u rodzimego dystrybutora :]
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja mam S360 i po kupieniu( w Polsce ) tej funkcji nie mialem,ale po aktualizacji przez internet ku mojej uciesze funkcja jest :)
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
Ja mam s350 oraz s760 i obydwa egzemplarze posiadają w/w funkcję 350 kupiona po za Europą, 760 u rodzimego dystrybutora :]


mozesz mi napisac jak jest z dzwiekiem HD DTS, nie mam amplitunera i nie mam jak sprawdzic, wedlug strony sony nie obsluguje tego formatu, jak to jest jak film jest w HD DTS i amy podpiety pod amplituner co robi z dzwiekiem
 

Seba_Fan

New member
Bez reklam
ale sie pala do odpowiedzi, kurcze az szkoda gadac, chyba wezme pod pache odtwarzacz i sie przejade do sklepu
 
Do góry