Sony KDL EX500 (32 EX 500 37/40/46/55EX500) nowe CCFL- opinie, test, wszystko o...

ap0f1s

New member
Witam
Otóż mam problem z moim ex500. Telewizor włączeniu nie reaguje na pliot ani na przyciski na telewizorze. Obraz idzie, jednak dzwiek po okolo 1min od wlaczeniu się wyłacza. Gdy wyłączę go z prądu i podłącze telewizor po naciśnięciu jakiegoś przycisku się wyłączy i załączy znowu poźniej już sobie idzię jednak nie mogę nić robić po za wyłączaniem i włączaniem gdyż ten przycisk działa normalnie. Ma ma ktoś jakies pomysły czy tylko serwis?
 

$kubi

Member
Poda ktoś ustawienia kalibracji dla tego modelu? I tak już dawno nie da się go kupić, a u mnie nie ma fachowca z miernikiem :/
 

3echo

Member
Bez reklam
No i jak po aktualizacji?Jakieś zauważalne zmiany?
Wydaje mi się,że media szybciej się ładują(zdjęcia,filmy)
 

pierotez

New member
W lutym podobno ma być aktualizacja softu,po której można będzie odtwarzać system plików NTFS.Tylko pytanie czy aktualizacja obejmie EX500.
https://www.sony.pl/discussions/message/1246553#1246553

Odświeżę, czy coś wiadomo na temat NTFS w EX500?
Druga sprawa długo nie używałem LAN-u i okazało się że brak/błąd sieci mimo że router widziany. Po aktualizacji wróciło do normy ale - Youtybe niestety zablokowane przez Google dla TV, przynajmniej dla mojego 32EX500 :x
 

3echo

Member
Bez reklam
O NTFS raczej możemy zapomnieć.
U mnie youtube też nie działa.Wiekowe tv :)

Wysłane z mojego GT-I8200 przy użyciu Tapatalka
 

Nfsfan83

New member
Czy ktoś z posiadaczy 40EX500 albo 40EX501 może mi powiedzieć czy ten tv odtwarza dvdrip-y kodowanie xvid rodz max 720x576 ? Takie dvdrip-y mi śmigają na 26EX301 z 2010 roku.

W innym temacie chcę powiedzieć się pewnymi przemyśleniami na temat obecnych tv (jestem miłośnikiem Soniaczy) ale to nie tutaj.

Posiadam Sony 40W705C oraz od niedawna w kuchni (po 14 calowym Sharp, który działał od 1992 roku,) 26EX301 i jestem zachwycony tym jak to wygląda obudowa (gruba ramka, grubość, 2x8W audio) - jest stabilne (podstawa) - czerń i wysoki kontrast (obraz).

Dlatego szukam używanego tv na ccfl i wybór padł na 40EX500 albo 40EX501 bardziej 501 bo lubię czarną całą obudowę. Jak ktoś posiada taki tv w okolicach Elbląga proszę priv.
 

Andrju

New member
witam.
mam do sprzedania 40EX501
niestety jestem z okolic Krakowa.
gdybyś jednak był zainteresowany to może coś wymyślimy z transportem.
692487279

ps.
w kwestii odtwarzania różnych plików się nie wypowiem, wszystko szło z kina domowego blue ray LG.
 
Ostatnia edycja:
Do góry