Gwarancja europejska na telewizory SONY

borut

New member
Panowie I Panie,

Nosze sie z zamiarem zakupu telewizora SONY w jednym ze sklepow internetowych ( odbior osobisty ). Otrzymalem tam informacje iz dostane gwarancje europejska na ten telewizor ktora jest honorowana w Polsce.

Czy ktos z Was ma taka gwarancje i czy to prawda ze jest ona uznawana w naszym kraju ?

Prosze o konkretne odpowiedzi osoby majace doswiadczenie z takim rodzajem gwarancji - szkoda czasu na snucie domyslow..

Pozdrawiam
 

skylla1

Member
Bez reklam
zadzwoń do serwisu

Jeśli szkoda czasu na snucie domysłów to zadzwoń do serwisu Sony. Skąd wiesz kto ci tu odpisze i na ile jest to wiarygodne?
 

borut

New member
Co racja to racja - a dokładnie jest to opisane w taki sposób : " Polska karta gwarancyjna w wersji europejskiej"

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w UE - 2 lata . Zakupy jeśli nie w krajach Unii lub modele nie przeznaczone do dystrybucji w Unii nie podlegają gwarancji.
 

Tanod

New member
Może i leciutki OT, ale zaryzykuję pytania...
Sony KDL32W4210 nie jest widoczny na liście sony.pl
Czy to oznacza:
1 - że ten TV nie jest produkowany "na Polskę" (a jeśli tak, to na jaki region/kraj? )
2 - w związku z pkt.1 - co z gwarancją?
3 - mam się spodziewać problemów po zakupie (oczywiście jeśli padnie)

Pozdrawiam,
Tanod

Edytowane:
Dzisiaj, 2/10/2008 ~15:30 (rozmowa zapewne nagrana) dowiedziałem się w sony.pl, że:
1 - ten model nie jest w oficjalnej dystrybucji Sony w Polsce. Niestety nie dowiedziałem się najważniejszego - w których krajach UE jest
depresja.gif

2 - jeśli zostanie sprowadzony z krajów UE i polski dystrybutor wystawi dowód zakupu oraz wypełni (załączoną) kartę gwarancyjną, to obowiązuje 2-letnia gwarancja Sony Polska.
3 - jeśli w pkt. 2 OK, to... "nie ma problema"
icon_wink.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mumu

New member
kiki napisał:
w UE - 2 lata . Zakupy jeśli nie w krajach Unii lub modele nie przeznaczone do dystrybucji w Unii nie podlegają gwarancji.
jezeli dany model jest dostepny w UE, a kupiony poza to sony daje rok gwary. tak przynajmniej bylo. chyba ,ze zmienili polityke, ale to byloby dziwne.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Panowie I Panie,

Nosze sie z zamiarem zakupu telewizora SONY w jednym ze sklepow internetowych ( odbior osobisty ). Otrzymalem tam informacje iz dostane gwarancje europejska na ten telewizor ktora jest honorowana w Polsce.

Czy ktos z Was ma taka gwarancje i czy to prawda ze jest ona uznawana w naszym kraju ?

Prosze o konkretne odpowiedzi osoby majace doswiadczenie z takim rodzajem gwarancji - szkoda czasu na snucie domyslow..

Pozdrawiam

Ja tam bym się w takie rzeczy nie bawił... ale każdy robi po swojemu.. pamiętaj chytry 2 razy traci..
 
Do góry