Sony Kdl 40w2000 - Problemy

Tomczak

New member
Witam.Zakupilem w/w telewizorek i mam problemy z obrazem .Obraz jest na TV kablowej (Cyfrowej) FATALNY!!!! Byl serwisant od kablowki wszystko posprawdzal i wszysko ze strony tv kablowej jest OK.Napisy (np.TVP1)nachodza jeden na drugi na wszystkich kanalach

Zakupilem TV N i poprawa jest ale minimalna (podlaczone kablem HDMI)lepiej jest juz na kanalach HD ale tylko na tych programach ktore sa nagrywane w dzien albo w odpowiedniej jasnosci a gdzie sa nagrane np. po ciemku to sa zauwazalne rozne odcienie koloru czarnego powiem wiecej ze sa zauzazalne piksele.

Wezwalem goscia z serwisu Sony i pan stwierdzil WZROKOWO ze wszystko jest OK (wtedy jeszcze nie mialem TV N).Ze tak musi byc bo telewizor jest za dobry na sygnal z kablowki.

Moze i kablowka nie dysponuje najlepszym sygnalem ale moi znajomi maja telewizory LCD i obraz maja rewelacyjny w tej samej kablowce co ja.

Wie ktos jak mi pomoc a moze ktos tez mial taki problem???Moze to jakas wada TV?????POMOCY

Pozdrawiam Tomek.
 

polones

New member
Witam

podobnie jak ty kupilem ten telewizor , myslac ze bede mial super obraz he he he nie to sie nie da tak normalnie ogladac masz racje normalnie to zlom ale ....... ja ustawilem sobie na auto wtedy format jest sadze taki jak oni nadaja i da sie ogladac mam topfielda recivier hdtv-sat i tam sa juz programy super nawet te ktore nie sa w hdtv i przy ustawieniu na auto format sa lepszej jakosci

no i filmy z hddvd mam toshibe e1 rowniez sa super pewnie nic ci to nie da ze jestesmy razem w biedzie ale zawsze wiesz ze nie jestes sam nie ?hehehe
Acha i wiesz co wylaczylem to ustawienie tego automatycznego dostosowaniea do swiatla a wlaczylem oschczednosc na minimum to dalo troche lepszy obraz

sorki za polszczyzne ale ma to swoj powod

pozdrawiam
 

czago

Banned
To, że znajomi mają te samą kablówkę i u nich jest OK to nic nie znaczy.
Możesz mieć skopaną kablówkę we własnym mieszkaniu.
Jeśli jednak na "n"-ce masz kiepski obraz to wina jest albo po stronie kabla połączeniowego albo wadliwego odbiornika.
Jeśli kabel jest w porządku musisz bardziej stanowczo zareklamować TV w serwisie.
Uprzyj się żeby go wzięli do serwisu, a jak już tam go zabiorą będziesz mógł udowodnić mądralom z serwisu, że jest wadliwy porównując go z innym W2000.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony niestety wymaga - jak Loewe - bardzo dobrego sygnału.
Na prezentacjach najczęściej odpada jako pierwszy z uwagi na słabe skalowanie i szumy ekranowe.
Dlatego zalecamy prezentację przed zakupem.
Bardzo pomaga w jakości - kalibracja obrazu / wiem bo sprawdziliśmy/
 
Do góry